زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

(Augustine of Hippo)

 

مادرید- ایرنا- براساس آمارها، تعداد گردشگرانی که در سال 2017 از اسپانیا دیدن کردند،باعث شده که این کشور،آمریکا را به عنوان دومین کشور جهان در گردشگری پشت سر بگذارد.
به گزارش ایرنا و به نقل از روزنامه 'ال پاییس'،گردشگری در اسپانیا در سال 2017 رکوردی تاریخی در زمینه تعداد گردشگران خارجی را با 82 میلیون نفر برجای گذاشت. 
تعداد چشمگیر گردشگران خارجی کشور اسپانیا در سال 2017 رشدی 8.9 درصدی نسبت به سال 2016 داشت. براساس این آمار اسپانیا برای اولین بار آمریکا را پشت سر گذاشت و واشنگتن در مقام دوم جهان از لحاظ شمار جذب توریست خارجی قرار گرفته است. 
در همین راستا، نمایشگاه سالیانه توریسم در مادرید (فیتور) نیز امسال از 17 تا 21 ژانویه (27 دی تا 1 بهمن) با قدرت بیشتری برگزار خواهد شد، که بیش از 10 هزار شرکت فعال در حوزه توریسم در نمایشگاه امسال فیتور شرکت می کنند و به دلیل افزایش استقبال شرکت های توریستی از این نمایشگاه ، مساحت آن نیز 4 درصد بیشتر از سال گذشته خواهد بود. 
55 درصد شرکت های حاضر در نمایشگاه فیتور، بین المللی هستند و تعداد آن ها رشدی 13 درصدی نسبت به سال گذشته داشته است. انتظار می رود که تعداد بازدید کنندگان از این نمایشگاه از مرز 250 هزار نفر بگذرد و درآمدی 260 میلیون یورویی را نصیب ایالت مادرید سازد.
DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد