زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

(Augustine of Hippo)

 

معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي گفت: براي اولين بار براي توسعه صنعت گردشگري ٨هزار و ٧٠٠ميليارد تومان طي تفاهم نامه با سازمان برنامه و بودجه در اختيار سازمان قرار گرفت.به گزارش خبرنگار میراث فرهنگی و گردشگری خبرگزاری فارس، محمد محب خدایی در نشست خبری رویداد "همدان ٢٠١٨" اظهار کرد: این رویدادها آغازی برای افزایش مقاصد سفرها است.
وی افزود: اقدامات اساسی با همکاری و همیاری مجموعه شهری و میراث فرهنگی استان همدان انجام شده تا بتوانیم در این شهر محورهای خوبی را برای گردشگر ایجاد کنیم.
 
معاون گردشگری میراث فرهنگی تصریح کرد: خوشبختانه تبلیغات خوبی در سطح ملی انجام شد و در نوروز ٩٧ تداوم این تبلیغات خود را نشان داد.
 
محب خدایی با بیان اینکه همدان از ظرفیت گردشگری بالایی برخوردار است، گفت: در بحث همدان ٢٠١٨ دو رویداد را خواهیم داشت، یکی پایتخت گردشگری آسیا که ٥ شهریور ماه برگزار می شود و دیگری مجمع گردشگران جهانی که در آبان ماه شاهد برگزاری آن خواهیم بود.
 
وی تصریح کرد: خوشبختانه برای اولین بار برای توسعه صنعت گردشگری ٨هزار و ٧٠٠میلیارد تومان طی تفاهم نامه با سازمان برنامه و بودجه در اختیار سازمان قرار گرفت.
 
DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد