زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

سواحل بکر و کوه های وسیع در کنار آن ، بعد از آن خرید معاف از حقوق گمرکی لنکاوی یکی از بهترین دلایل برای بازدید از این جزیره گرمسیری می باشد. با وجود فراوانی فروشگاه های معاف از حقوق گمرگی که در تقاضاهایی مانند سیگار، نوشیدنی ها ، شکلات، کفش های ورزشی، عطر و ظروف پخت و پز دارای سهام هستند، بدون شک لنکاوی بهشت خریداران است. سوغات صنایع دستی و پوشاک در این جزیره انبوه هستند و بازدید کنندگان می توانند طراحی روی پارچه معتبر و چاپ را با قیمت های جذاب بخرند. برای افرادی که از خرید ارزان لذت می برند، لنکاوی دارای بازار شبانه ای است که هر روز هفته در مکان های مختلف برگزار می شود. لیست ما از 10 مکان برتر خرید در لنکاوی را مطالعه کنید.

10 شرکت ژئو پارک لنکاوی (Langkawi Geopark Enterprise)

ژئو پارک لنکاوی

شرکت ژئو پارک لنکاوی در کنار باجه بلیط فروشی تله کابین لنکاوی قرار دارد، و یک مکان عالی برای خرید سوغاتی و لباس هایی با طراحی روی پارچه واقعی می باشد. این محل طیف گسترده ای از پوشاک مرسوم، مد روز، لباس ها و اسباب بازی های ساحلی و سوغاتی ها را ارائه می دهد. همچنین فروشگاه های خرده فروشی با تهویه مطبوع در بعد از ظهر های سوزان از شما استقبال می کنند. 

Opening Hours : Daily 09:00 -19:00
Tel : +604 959 4225

 تجارت گروه حاجی اسماعیل اس دی ان.بی اچ دی (Perniagaan Haji Ismail Group Sdn. Bhd)  

حاجی اسماعیل لنکاوی

در حالی که تجارت گروه حاجی اسماعیل اس دی ان.بی اچ دی انتخابی از وسایل آشپزخانه، پوشاک، کیف و چمدان را با قیمت های معاف از حقوق گمرکی ارائه می دهد، اینجا برای صف وسیعی از محصولات قنادی مشهور می باشد. بازدید کنندگان در اینجا می توانند شکلات هایی از مارک های دوست داشتنی مانند هرشی (Hershey’s) ، کادبوری (Cadbury’s) ، ریتر اسپورتس (Ritter Sports) و توبلرنه (Toblerone) را پیدا کنند.

 مرکز خرید نمایشگاه لنکاوی (Langkawi Fair Shopping Mall)

نمایشگاه لنکاوی

مرکز خرید نمایشگاه لنکاوی ، مرکزی با چند رستوران، فست فود ، صرافی (money changers) و باجه اطلاعات برای گردشگران در کوآه (Kuah) می باشد. مشابه اکثر مراکز خرید معاف از حقوق گمرکی در این جزیره، بازدید کنندگان می توانند انواع اقلام در اینجا از جمله الکتریکی، پوشاک ، لوازم آرایشی، عطر، محصولات چرمی، ورزشی، لوازم جانبی، شیرینی، نوشیدنی و سیگار را خریداری کنند. 

 بازار شبانه تمویونگ (Temoyong Night Market) 

بازار شبانه تمویونگ

 بازار شبانه تمویونگ در پنج شنبه ها یکی از محبوب ترین بازار های خیابانی جزیره لنکاوی است. این یک تلاش پر جنب و جوش همراه با شادی های محلی، محصولات تازه، لباس، خرده ریزها، ساعت، عینک آفتابی، کیف پول، کیف دستی، نقاشی ها و بسیار دیگری از خرت و پرت ها می باشد. این بازار شبانه به طور یکسان توسط مردم محلی و خارجی ها مورد استفاده قرار می گیرد و قطعا محبوب ترین بهشت خرید در جزیره لنکاوی می باشد.

 دره کوکو - دنیای زیر آب لنکاوی (Coco Valley)

دره کوکو

دره کوکو در کنار دنیای زیر آب لنکاوی (Underwater World Langkawi) قرار دارد ، و طبقه بندی از محصولات کاکائو و انتخاب رضایت بخشی از نوشیدنی ها را در خود دارد. بهتر از همه ، سیاست معاف از گمرکی لنکاوی به این معنی است که شکلات هایی که در اینجا فروخته می شوند به صورت قابل ملاحظه ای ارزان تر از بسیاری از مکان های دیگر در کشور هستند. دره کوکو دارای شکلات های با مارک های عالی از اکثر نقاط جهان می باشد ، و اینجا تبدیل به فروشگاه یا بهشتی برای دوستداران شکلات شده است.

 روستای آتما آلَم باتیک (Atma Alam Batik Village) 

روستای آتما آلَم باتیک

روستای آتما آلم باتیک ، یک کارخانه طراحی روی پارچه و گالری هنری می باشد که چاپ روی پارچه های نفیس و یک صف وسیع از آثار فرهنگی را به نمایش می گذارد. همچنین این روستا دارای فروشگاه های خرده فروشی بزرگ است که طیف وسیع ای از چاپ روی پوشاک و طراحی روی پارچه، نقاشی های اصلی روغنی، کیف، کیف زنانه و صنایع دستی را برای فروش ارائه می دهند. این روستا محل مناسبی برای انتخاب کردن برخی اقلام سنتی مالزی برای سوغاتی و یادگاری های شخصی شما برای گذران زمان در لنکاوی است.

 بازار سنانگ  (Cenang Mall)

بازار سنانگ

بازار سنانگ یک مجتمع خرید دو طبقه در پانتائی سنانگ (Pantai Cenang) است، که دارای داروخانه، سوپرماکت، و همچنین چندین رستوران ومغازه های خرده فروشی محلی می باشد. در مقایسه با تعداد بی شماری از فروشگاه های سوغاتی و مجتمع های معاف از حقوق گمرکی در مجاورتش، رفت و آمد در اینجا کمتر است، اما بازار سنانگ برای کسانی که ترجیح می دهند در طول بعد از ظهر نسبتا سوزان لنکاوی ، یک تجربه خرید راحت تر داشته باشند مناسب است.

 مجتمع جِتی پوینت (Jetty Point Complex)

مجتمع جِتی پوینت

یک مرکز خرید دو طبقه به راحتی در ورودی اسکله کوآه واقع شده است، این مجتمع قبل از اینکه گردشگران در خشکی سوار کشتی شوند، یک توقفگاه خرید بین راهی محبوب برای آخرین فرصت خرید کردن می باشد. خریداران می توانند لباس های مارک، لوازم جانبی برای خانم ها، آقایان و کودکان و همچنین لوازم آرایشی معاف از حقوق گمرکی ، عطر، محصولات چرمی، مشروب و سیگار را پیدا کنند.

 منطقه خرید بهشت (Zon Shopping Paradise)

منطقه خرید بهشت

منطقه خرید بهشت ، مجتمع خرید معاف از حقوق گمرکی واقع در انتهای جنوبی پانتائی سینانگ است. علاوه بر برخی از ارزان ترین شکلات ها، نوشیدنی ها ، تنابکو و عطر در لنکاوی، این مرکز خرید دارای لوازم آرایشی، موارد هدیه و سوغاتی، لباس، جواهرات، لوازم التحریر، ساعت و همچنین عینک های آفتابی مارک و چمدان و کیف می باشد.

 خرید بدون گمرکی توو سون هوات (Teow Soon Huat Duty-Free Shopping)

توو سون هوات

توو سون هوات ، یک محل خرید محبوب در امتداد منطقه پادانگ متسیرات (Padang Matsirat) ، یک مرکز خرید عظیم معاف از حقوق گمرکی با 60 مغازه، 12 رستوران و یک سوپر مارکت است. خریداران می توانند کالاهای خانگی با قیمت های مناسب، طیف گسترده ای از پوشاک، چمدان، کیف، مواد غذایی، تنباکو، نوشیدنی ها و محصولات قنادی را در اینجا پیدا کنند. بهتر از همه این که این مرکز خرید تخفیف تا 70 درصد را برای قیمت های خرده فروشی اصلی ارائه می دهند.

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد