زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

قطعا خرید ، یک تفریح و سرگرمی محبوب در پتالینگ جایا محسوب می شود ، و زمانی که شما در حال قدم زدن در میان مراکز خرید مجلل هستید و یا قفسه های بازارهای خیابانی را بررسی می کنید، لیست ما 10 مرکز خرید پتالینگ جایا را به شما ارائه می دهد. چند چیز وجود دارد که یک شهر را به مقصد خرید اصلی تبدیل می کند، اما همه ما قبول داریم که اصلی ترین چیز تنوع است ، که در این شهر به راحتی ارائه می شود. با ردیفی از مراکز خرید محلی ، خرده فروشی ها در فضای باز و مراکز خرید گسترده ای که قطعا شما را برای خرید وسوسه می کنند ، پتالینگ جایا شهرت خودش را به خاطر مدهای افسانه ایش به دست آورده است، و همه این ها به این بستگی دارد که شما به دنبال چه چیزی هستید. 

10 جایا 33 (Jaya 33)

جایا 33

جایا 33 در بخش 14 پتالینگ جایا قرار دارد و برجی اداری و مرکز کوچک موسیقی جاز می باشد که برای ردیف هایی از رستوران ها برنده جایزه شد. این مکان با درآمدی متوسط با مفهوم فضای باز است که خوار بار فروشی های محله هایپر مارکت جایا مستاجر آن هستند. این مرکز خرید در سال 2011 باز شد، و این مرکز فضای باز با چهار هکتار به سه بلوک تقسیم می شود به همراه بوتیک های جالب و رستوران هایی که برای همه سنین غذا طبخ می کنند. شما بازارهای مد را در اینجا پیدا نخواهید کرد، بیشتر بازارهای تخصصی مانند تخت خواب، صابون های مخصوص حمام کودک و فروشگاه هدیه وجود دارد. کسانی که به خاطرات موسیقی پاپ علاقه دارند می توانند به مرکز بازی های جهانی بروند، علاوه بر این سالن ورزشی تناسب اندام 70000 متر مربع و طیف وسیع ایی از چشمه های آب گرم و سالن زیبایی وجود دارد. علاوه بر این ، بازار نیز دارای یک نمایشگاه مرکزی به مساحت 6200 متر مربع است که به شش غرفه تقسیم می شود. 

Open: 10:00 – 22:00
Address: Lot 33, 3 Jalan Semangat, Seksyen 13, Petaling Jaya
Telephone: +603 7958 3388

 مرکز خرید اس اس دو (SS Two Mall) 

مرکز خرید اس اس دو

مرکز خرید اس اس دو با 700000 متر مربع مساحت نسبتا ناشناخته است ، اما به آرامی با مرکز خرید محلی پتالینگ جایا و بیش از 200 مرکز خرده فروشی محبوبیتش را به دست آورد. این مجتمع چهار طبقه دارای 200 فضای خرده فروشی با مارک هایی مانند فروشگاه های زنجیره ای فوس و فروشگاه های بهداشتی و داروسازی جی ان سی می باشد. در طبقه پایین همکف بازار مواد غذایی شهری، به علاوه یک مرکز تناسب اندام، مرکز ماساژ تایلندی وجود دارد. در مورد غذا این مجموعه موارد متنوعی را ارائه می دهد، شما می توانید آشپزخانه هایی که غذاهای محلی و غربی را طبخ می کنند پیدا کنید. علاوه بر وعده غذایی شما می توانید از اجرای گروه موسیقی زنده لذت ببرید.

Open: 10:00 – 22:00
Location: Jalan SS2/72, Petaling Jaya
Telephone: +603 7960 8209

 مرکز خرید پارادایم (Paradigm Mall)

مرکز خرید پارادایم

مرکز خرید پارادایم ، یک مرکز خرید جدید در حومه شهر دارای بیش از 100 فروشگاه مد، سالن ورزش، بازی های آنلاین و بیش از 50 رستوران می باشد، پارادایم یک مرکز خرید با انواع مارک های بین المللی مانند دوروتی پکنیز، اسپرینگفیلد و بوتیک های محلی می باشد. اگر شما به دنبال لباس های عجیب ، ارزان و مد هستید دکه های کنار پله برقی پیشنهاد بسیار مناسبی برای شما می باشند. این مرکز خرید بسیار خانواده پسند است ، که حتی دارای زمین های بازی مخصوص بچه ها و اسباب بازی فروشی ها می باشد. علاوه بر این دارای مغازه های وسایل دیجیتال مانند دوربین ها، لپ تاب، تلفن و رستوران های محلی،آسیایی و غربی می باشد.

Open: 10:00 – 22:00 Sunday – Friday; 10:00 – 22:30 Saturday
Address: 1, Jalan SS7/26A, Kelana Jaya, Petaling Jaya
Telephone: +603 7801 1188

 مرکز خرید شهر تروپیکانا (Tropicana City Mall) 

مرکز خرید شهر تروپیکانا

مرکز خرید شهر تروپیکانا در سال 2008 باز شد و دارای 4 طبقه می باشد، که نوع جدیدی از مرکز خرید در پتالینگ جایا است. در حالی که شما می توانید فروشگاه های زنجیره ای معمولی  مانند کتاب فروشی های بسیار بزرگ و فروشگاه های مواد غذایی و همچنین بوتیک های مد روز را در اینجا پیدا کنید. انتظار می رود که مارک های به رسمیت شناخته شده مانند فروشگاه زنجیره ای پوشاک خانم ها نیچی ، کیتسچن اند اسپرت و همچنین بوتیک هایی مانند میروکل اند مزا را پیدا کنید. گزینه ها در زنجیره فست فودها کاملا بی پایان هستند مانند رستوران پیزا پاپا جان ، همچنین شما می توانید رستوران های نوع خاص را مانند سه خوک کوچک و گرگ بد بزرگ را که غذاها با گوشت خوک فوق العاده خوشمزه را طبخ می کنند پیدا کنید. این فروشگاه شما را با سالن سینما، مرکز تناسب اندام و ماساژ و زمین بازی بچه ها سرگرم می کند.

Open: 10:00 – 22:00
Address: 3 Jalan SS20/27, Petaling Jaya, Selangor, 47400
Telephone: +603 7710 1818

 مرکز خرید امکورپ (Amcorp Mall)

مرکز خرید امکورپ

مردم محلی این مرکز را به عنوانی بازاری درست کنار فست فود PJ’s A&W می شناسند و قطعا مرکز خرید امکورپ ادعای مشهور بودن نمی کند. این مرکز از اواخر دهه 90 به وجود آمد و برای بازار دست فروشان هفتگی که در محیط داخلی در طبقه همکف مجتمع هستند محبوب است. گفته می شود که این اولین بازار دستفروشان مالزی می باشد و انتظار می رود که غرفه های دستفروشی شگفت انگیز و عجیبی را از جمله صفحه های گرامافون قدیمی تا مجموعه عطیقه جات پیدا کنید. امکورپ بیش از یک مرکز خرید می باشد؛ و شبیه یک قطعه کوچک از تاریخ است و دارای بوتیک های محلی، مغازه ها کتاب فروشی های دست دوم و فروشگاه های موسیقی می باشد.

Open: 10:00 – 22:00
Address: 18, Pesiaran Barat, Off Jalan Timur, 46200 Petaling Jaya
Telephone: +603 7958 5319 

 بازار سان وی  جیزه (Sunway Giza Mall) 

بازار سان وی  جیزه

بازار سان وی جیزه مملو از فروشگاه های شیک می باشد که در کوته دامانسرا (Kota Damansara) قرار دارد و با طیف گسترده ای از مغازه ها برای مسافران با هر سلیقه ای مناسب می باشد. با مساحت 85900 متر مربع شامل یک مرکز داخلی با فروشگاه های خرده فروشی مرسوم و مد روز با غذا خوری های نقاشی آبرنگ می باشد. تنها باید 5 دقیقه از مرکز خرید یوتما1 (1 Utama) رانندگی کنید تا به اینجا برسید، که دارای کتاب فروشی بزرگ سنگاپور و مغازه های مواد غذایی محلی می باشد. خریداران آگاه از مد به راحتی می توانند