زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

وبلاگ گردشگری پورتال جهانگردی پارسا

یه غروب جمعه دیگه و این بار کافه نادری شیراز

خیلی وقت بود می خواستیم این کافه را بریم که به هر دلیلی نمی شد و شاید یکی از دلایلش این بود که از بیرون ، داخل کافه معلوم نیست یعنی برچسب زدن به شیشه و داخلش پیدا نیست و با توجه به اسمش ما احتمال می دادیم از این کافه هایی باشه که تخت سنتی و قلیون این چیزا هم توش به راهه برای همین هم خیلی با فاز ما جور در نمی یومد و هر دفعه به دفعه بعد موکول می شد .

مرکز خرید نگین فارس در انتهای خیابان معالی آباد - بلوار پرستار - روبروی بیمارستان بعثت واقع شده که مدت کوتاهی است میزبان شیرازی های عزیز و البته مهمانان دیگر شهرها است . امروز تصمیم گرفتیم سری به این مجتمع بزنیم . هنوز خیلی از مغازه های مجتمع خالی و خیلی ها هم تازه دارن افتتاح می کنند و در حقیقت هنوز این مرکز خرید بزرگ  اونطوری که باید و شاید جون نگرفته ، اما خوش ساخت و حتما با آینده ای درخشان . 

نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون شیراز در محل دائمی نمایشــــگاه های بین المللی استان فـارس از تاریخ 11 تا 15 بهمن 96 برگزار شد. نمایشگاه پربار خوبی بود اما از نظر من دقیقا مثل پارسال همون محصولات تکرار شد . من دنبال یه خلاقیت خاص و یه محصول و کالای جدید بودم که واقعا ندیدم ، شایدم توقع من بالاست ، نمی دونم به هر صورت بگذریم بعد از نمایشگاه یه اسنپ گرفتیم و رفتیم مجتمع خلیج فارس شیراز بعد از یه گشتی توی مغازه های پاساژ و یه خرید کوچک در هایپراستار مجتمع ، برای شام رفتیم طبقه بالای مجتمع ، قسمت فودلند (FOOD LAND) .

اسنپ و خیلی ها می شناسید ، حداقل  مردمان شهرهایی مثل تهران ، اصفهان ، شیراز و چند شهر دیگه ای که  اسنپ در حال فعالیت در آن شهرها است با اسنپ اشنایی دارند . الان دارم قسمت سفرهای اسنپم را نگاه می کنم تا به الان : 88 ساعت با اسنپ - 346 سفر با اسنپ و 1739 کیلومتر با اسنپ ، اعتبار کمی نیست که من بخوام با تعریف کردن این ماجرا اسنپ را خدانکرده زیر سوال ببرم . در حقیقت من شخصا ازش راضی هستم و این اتفاق و برای اینکه جالب و البته خیلی احتمالش کم که اتفاق بیفتد براتون تعریف می کنم . البته مسئولین اسنپ هم اگه اتفاقی این مطلب و دیدند بتونند فکری به حال این مسئله هم بکنند طبیعتا در پیشرفت کار اسنپ موثر خواهد بود.

فروشگاه های جانبو چند وقتی که با شعبه های زیاد در شیراز راه اندازی شده . وقتی جانبو راه اندازی شد و روز به روز شعیه های آن در شهر زیادتر می شد  من با خودم می گفتم واقعا یعنی چی ؟ با وجود این همه فروشگاه های بزرگ و قد و نیم قد ، جانبو چی می خواد بگه . چرا انقدر داره شعبه های بزرگ می زنه و با تعداد زیاد . هنوز هم درست نمی فهمم ، اما چند ماهی می شه که خودم هم مشتریش شدم و هرزگاهی از این فروشگاه خرید دارم البته شاید بخاطر تخفیف های خوبش باشه که مخصوصا روی مرغ و گوشتاش که هم کیفیتش خوب و هم تازه است . 

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد