زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

(Augustine of Hippo)

 

اسنپ و خیلی ها می شناسید ، حداقل  مردمان شهرهایی مثل تهران ، اصفهان ، شیراز و چند شهر دیگه ای که  اسنپ در حال فعالیت در آن شهرها است با اسنپ اشنایی دارند . الان دارم قسمت سفرهای اسنپم را نگاه می کنم تا به الان : 88 ساعت با اسنپ - 346 سفر با اسنپ و 1739 کیلومتر با اسنپ ، اعتبار کمی نیست که من بخوام با تعریف کردن این ماجرا اسنپ را خدانکرده زیر سوال ببرم . در حقیقت من شخصا ازش راضی هستم و این اتفاق و برای اینکه جالب و البته خیلی احتمالش کم که اتفاق بیفتد براتون تعریف می کنم . البته مسئولین اسنپ هم اگه اتفاقی این مطلب و دیدند بتونند فکری به حال این مسئله هم بکنند طبیعتا در پیشرفت کار اسنپ موثر خواهد بود.

داستان از اینجا شروع می شود که من مثل اکثر وقت ها از خانه به سمت مقصد یک اسنپ گرفتیم و منتظر ماندیم . راننده سریع تایید کرد و رسید . ما هم از آسانسور آمدیم پایین و دیدم که دم در یک پژو مشکی وایساده و پلاک مورد نظر هم با اسنپی که من گرفته نمی خونه یعنی در حقیقت اسنپ مورد نظر من پراید سفید است . از راننده پژو پرسیدم ؟ اسنپ؟ گفت بله . اما ظاهرا برای شخص دیگری بود. (فکر کنم دارید یواش یواش متوجه می شید داستان چیه ؟) به هر صورت با تعجب رفتیم سر کوچه کفتیم شاید سرکوچه وایساده ، که همون لحظه تلفن زنگ زد . راننده اسنپ بود و گفت من اشتباهی کس دیگری را سوار کردم و عذرخواهی کرد و خواست که لغو بزنم و من هم گفتم مشکلی نیست . اما هرچی من توی تنظیمات اسنپ گشتم گزینه لغو را پیدا نکردم ( این هم شاید بخاطر اینه که خیلی از این گزینه استفاده نمی کنم ) چند دقیقه گذشت و دوباره راننده زنگ زد و گفت از حسابتون پول کرایه کم شده ، شماره حساب بدید که پول کرایه را بریزم به حسابتون و بدلیل اینکه من هنوز لغو نزده بودم گفتم می تونید خودتون بیاین دنبالم که چون خیلی دور نبود ، پذیرفت و خودش اومد و سوارمون کرد . من خیلی برام جالب بود که چطور مسافری که اشتباهی سوار شده بود فرق پژو مشکی و پراید سفید و نفهمیده بود ، حالا پلاک که هم خونی نداشت و فاکتور می گیریم . 

به هر صورت اسنپ اولیه یعنی پراید سفید آمد و سوار شدیم . تو را ماجرا را برای راننده تتعریف کردم و راننده هم همینطور برای من ماحرای خودش و تعریف کرد . ظاهرا برای مسافری که اشتباه سوار شده بود شخص دیگری اسنپ گرفته بود برای همین هم نمی دانست ماشین چیه و همینطوری سوار شده و راننده اسنپ هم فامیلی مسافر را نپرسیده بود که البته خیلی رانندگان اسنپ نمی پرسند . به هر صورت ما هم رسیدیم مقصد و این داستان نادر اسنپ هم ختم به خیر شد . 

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد