زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

(Augustine of Hippo)

 

فروشگاه های جانبو چند وقتی که با شعبه های زیاد در شیراز راه اندازی شده . وقتی جانبو راه اندازی شد و روز به روز شعیه های آن در شهر زیادتر می شد  من با خودم می گفتم واقعا یعنی چی ؟ با وجود این همه فروشگاه های بزرگ و قد و نیم قد ، جانبو چی می خواد بگه . چرا انقدر داره شعبه های بزرگ می زنه و با تعداد زیاد . هنوز هم درست نمی فهمم ، اما چند ماهی می شه که خودم هم مشتریش شدم و هرزگاهی از این فروشگاه خرید دارم البته شاید بخاطر تخفیف های خوبش باشه که مخصوصا روی مرغ و گوشتاش که هم کیفیتش خوب و هم تازه است . 

دیروز یه سری به جانبو خیابان برق زدیم و بعد هم توی همون خیابان رفتیم فروشگاه تیرازیس . اما وقتی دقت کردم هرکدوم از این فروشگاه با کم کردن قیمت ها و تبلیغات زیاد تلاش می کنند مشتری را به سمت خودشون بکشند البته با این همه تنوع فروشگاهی در سطح شهر حق هم دارند . 

اما با اینکه نسبت به سالهای قبل این فروشگاه ها و سوپرمارکت ها پیشرفت های قابل توجهی کردند اما من احساس می کنم هنوز کمه با اینکه می بینم که چقدر رقابت زیاد و شاید هم بیشتر از نیاز جامعه باشه . نمی دونم شاید هم من توقع هم زیاده و لب گود نشستم می گم لنگش کن . به هر صورت آرزوی پیشرفت دارم برای فروشگاه ها ، سوپرمارکت ها ، مراکز خرید کوچک و بزرگ و ... در کشور عزیزم ایران .

 

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد