زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

keyvan
keyvan
آفلاین

مالزی کشوری در جنوب شرقی آسیا و پایتخت آن کوالالامپور است. سازمان‌های دولتی و وزارت‌خانه‌های این کشور در شهر جدید پوتراجایا (پایتخت اداری) این کشور واقع است. 

کشور مالزی در جنوب شرقی آسیا واقع شده و از لحاظ جغرافیائی از دو قسمت کاملاً جدا تشکیل شده است که در نقشه زیر می بینید .

نزدیکی شهرهای سلانگور ، پوتراجایا و کوالالامپور باعث شده است خیلی از عزیزانی که به کوالالامپور سفر می کند از جاذبه های گردشگری این شهرها هم دیدن کنند.

در این عنوان قصد داریم پیشنهاد دهیم که اگر زمان کمی در مالزی هستیم و یا وقت کمی در مالزی داریم ، بازدید از جاذبه های گردشگری این کشور زیبا را اولویت بندی کنیم و توضیحات مختصری را در مورد پیشنهادهایمان بدهیم . 

***  لطفا برای هرچه بهتر و کاربردی تر این عنوان به صورت موضوعی اولویت بندی کنید مثلا : اولویت از بین پارک ها ، اولویت از بین جاذبه های طبیعی و ... ***

برای دیدن جاذبه و عکسهای مالزی پیشنهاد میکنم به این لینک سر بزنیید

تصاویر:
تجربه ها (2)
 • تجربه پذیرفته شده

  keyvan
  keyvan
  آفلاین
  چهارشنبه, ژانویه 07 2015, 01:24 PM - #Permalink

  پارک های آبی : اولویت اول من در پارک های آبی برای علاقه مندان به چنین محیط هایی در اولویت اول پارک آبی سان وی لاگون است و در اولویت دوم پارک آبی آفاموسا . پیشنهاد می کنم به قصد رفتن به پارک آبی ، به آفاموسا نروید به دلیل اینکه آفاموسا در شهر ملکا واقع شد و کمی با کوالالامپور فاصله دارد ، اگر تمایل داردی از جاذبه های دیگر آفاموسا هم دیدن کنید ، رفتن به این پارک آبی هم خالی از لطف نیست . 

   

  تجربه به درستی کمینه شد نمایش
 • تجربه پذیرفته شده

  keyvan
  keyvan
  آفلاین
  جمعه, ژانویه 09 2015, 01:56 PM - #Permalink

  پارک های کوالالامپور : بسیار از پارک های کوالالامپور در منطقه  KL Sentral  قرار دارند ، اما باز هم اگر زمان کمی را می خواهید به دیدن پارک های کوالالامپور اختصاص دهید باید اولویت بندی کنید و از بین این پارک ها چندتا را برای بازدید انتخاب کنید . اولویت من در ابتدا پارک اهوها (Deer Park) و در اولویت دوم باغ ارکیده (orchid park) می باشد . به دلیل سرسبزی فوق العاده مالزی هر کدام از این پارک ها می تواند زیبایی فوق العاده را داشته باشند که در صورتی که زمان بیشتری داشتید پیشنهاد می کنم از پارک پرندگان (KL Bird Park)و پارک پروانه ها (Butterfly Park) دیدن کنید.

  تجربه به درستی کمینه شد نمایش
تجربه شما

طراحی عکس نوشته رایگان ویژه مراسم شاد

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد