زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

keyvan
keyvan
آفلاین

اگه شیرازی باشید می دونید و اگه شیرازی نباشید الان متوجه می شید که یکی از تفریح های شیرازی ها ، رستوران رفتن و فست فود رفتن . شیرازی ها کلا انسان های شادی هستند ، حداقل من اینطوری فکر می کنم و شاید خود این هم باعث شده که خیلی از رستوران ها و فست فودها امکانات خوبی به شیرازی ها بدند که معمولا اون شب یا ظهری که در کنار دوستان یا خانواده در چنین محیط هایی سپری می کنند بهشون خوش بگذره .

در اینجا قصد داریم بهترین کافی شاپ ها ، رستوران ها و فست فود های شیراز را معرفی کنیم و بگیم که چرا به نظر ما این کافی شاپ ، فست فود و یا رستوران جز بهترین ها است .

تجربه ها (2)
 • تجربه پذیرفته شده

  keyvan
  keyvan
  آفلاین
  پنج شنبه, ژانویه 15 2015, 12:00 PM - #Permalink
  -1

  مجموعه کافی شاپ ، فست فود و رستوران های هفت خوان : مجموعه هفت خوان یک مجموعه غذایی پرطرفدار بین شیرازی هاست که من به تمام شیرازی هایی که هنوز به هر دلیلی نتونستند به اینجا بیان و تمام مسافران که به شهر شیراز می آیند پیشنهاد می دم .

  مجموعه غذایی هفت خوان نرسیده به دروازه قران شیراز است و هر کجای شیراز به هر تاکسی بگید می خواین برید رستوران هفت خوان شما را دم در این مجموعه پیاده می کند . جذابیت این مجموعه غذایی اینه که همه جور سلیقه ای را پوشش می دهد از فست فود و کافی شاپ گرفته تا غذاهای سنتی و خارجی و جگر و دل و قلوه و ... . در طبقه هم کف این مجموعه رستوران سلف سرویس است که شما یک ورودی می دید ، بعد می تونید هر چی خواستید بخورید . طبقه زیرین این مجموعه رستوران سنتی است که فوق العاده زیبا طراحی شده . طبقه های بالاتر هم شامل رستوران کلاسیک و کافی شاپ و فست فود است و پشت بام این مجموعه هم اختصاص داده شده به دل و جگر خورها البته جوجه و کباب و غذاهای دیگه هم سرو می شود . طبقه زیرین (رستوران سنتی ) و پشت بام این مجموعه موسیقی زنده دارد (فکر کنم یک طبقه دیگه هم موسیقی زنده داشته باشد ) و دلقک هنرمندی هم در این مجموعه است که قدرت تکلم ندارد و کم شنوا است و در طبقه های مختلف این مجموعه به مشتریان سر می زند و شما را سرگرم و شاد می کند .

  تجربه به درستی کمینه شد نمایش
 • تجربه پذیرفته شده

  keyvan
  keyvan
  آفلاین
  پنج شنبه, ژانویه 15 2015, 12:05 PM - #Permalink

  مجموعه کافی شاپ ، فست فود و رستوران های هتل چمران : هتل چمران ، هتل 5 ستاره ای است که در بلوار چمران شیراز واقع شده است و رستوران ها ، کافی شاپ و فست فود هتل چمران مانند دیگر هتل های شیراز برای عموم آزاد است .

  کافی شاپ طبقه هم کف هتل چمران کافی شاپ 24 ساعته است که همراه با موسیقی زنده و منو کامل پذیرای مهمانان خود می باشد . طبقه زیرین هتل چمران رستوران سنتی همراه با موسیقی زنده و غذاهای خوب و در طبقه 23 پانورامای هتل چمران رستوران و کافی شاپ همراه با موسیقی زنده پذیرای مشتریان می باشد ، دیدن شهر شیراز از پنجره های طبقه 23 پانورامای هتل چمران واقعا زیباست .

  و اما سورپرایز این هتل ، رستوران باغ شاندیز در فضای بیرونی هتل است که معمولا در فصل سرما تعطیل می باشد و در فصل هایی که هوا خوب است با غذاهای خوشمزه و موسیقی زنده شاد پذیرای شما عزیزان خواهد بود .

  تجربه به درستی کمینه شد نمایش
تجربه شما

طراحی عکس نوشته رایگان ویژه مراسم شاد

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد