زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

keyvan
keyvan
آفلاین

زمستان هم یکی از فصل های خداست و در خیلی از جاهای دنیا زمستان فصل سفر است . اگر شما اهل سفر هستید و به هر دلیلی قصد دارید در فصل زمستان و سرما سفر کنید ، طبیعتا باید سفر خود را طوری برنامه ریزی کنید که حداکثر استفاده را از زمانی که برای این سفر گذاشته اید ببرید .

دراین موضوع قصد داریم پیشنهادهایی را ارائه دهیم که باعث شود سفری خوب ، مطمعن و ارزان را در فصل سرما و زمستان تجربه کنیم

تجربه ها (2)
 • تجربه پذیرفته شده

  keyvan
  keyvan
  آفلاین
  چهارشنبه, ژانویه 14 2015, 10:37 AM - #Permalink

  وسایل مورد نیاز سفر: اول باید بدانیم به چه نوع سفری می خواهیم برویم و کجا قصد داریم برویم ، آیا با خانواده قصد سفر می کنیم ، یا با دوستان و یا حتی به تنهایی قصد سفر داریم ؟ ، سفر ما ماجراجویی است یا قرار است در یک هتل لوکس اقامت کنیم ؟ آیا قصد داریم از کشور مقصد بار زیادی را به کشور مبدا حمل کنیم و یا برعکس ؟ تمام این موارد در بستن توشه سفر ما نقش مهمی دارند . پس ابتدا نوع و چگونگی سفر خود را مشخص کنید و بعد توشه سفر خود را ببندید . پیشنهاد می کنم ابتدا تمام چیزهایی که نیاز دارید در این سفر زمستانی همراه خود ببرید روی کاغذ بنویسید و بعد تک تک آنها را در چمدان بچینید و تیک بزنید تا موردی را فراموش نکنید .

  پیشنها می کنم حتما در اینترنت آب و هوای زمانی که قصد دارید در کشور مقصد بمانید را چک کنید تا بتوانید انتخاب مناسبی برای پوشاک و لوازم ضروری در فصل سرما داشته باشیم .

  تجربه به درستی کمینه شد نمایش
 • تجربه پذیرفته شده

  keyvan
  keyvan
  آفلاین
  چهارشنبه, ژانویه 14 2015, 10:39 AM - #Permalink

  انتخاب وسیله نقلیه مناسب : به نظر من انتخاب وسیله مناسب برای سفر در فصل سرما بسیار مهم و حیاتی است . شما در فصل سرما در بعضی از جاده ها اصلا نمی توانید با ماشین شخصی خود سفر کنید و اگر هم بتوانید با ریسک بسیار بالایی است و بهتر است در این زمان وسیله نقلیه مناسب تر و امن تری را برای سفر خود انتخاب کنید .

  ضمنا در فصل سرما به دلیل اینکه خیلی از کشورها با رکود گردشگر مواجعه می شوند ، خرید بلیط هواپیما بسیار ارزان تر و راحت تر خواهد بود . پس اگر قصد سفر هوایی را دارید و به دلیل گرانی بلیط هواپیما نمی توانید در فصل گرما سفر کنید ، حال بهترین موقع است که بلیط ارزان قیمت پرواز خود را خریداری کنید .

  تجربه به درستی کمینه شد نمایش
تجربه شما

طراحی عکس نوشته رایگان ویژه مراسم شاد

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد