زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

keyvan
keyvan
آفلاین

پنج شنبه و جمعه های آخر هفته زمان مناسبی است که از شهر خود چند کیلومتری خارج شویم و به جاذبه های اطراف و شهرستان های نزدیک محل سکونت خود سری بزنیم . این نوع سفر می تواند یک سفر نیم روزی تا یکی ، دو روزه باشد که از دغدغه های کار و شلوغی شهر خارج شویم و انرژی تازه ای برای اول هفته خود و آغاز یک هفته جدید و پر تلاش ذخیره کنیم .

در اینجا قصد داریم پیشنهادهای مکان ها و جاذبه گردشگری ایران را در نزدیکی محل و شهر سکونت خود بدهیم و از تجربه شخصی خود از رفتن به آن جاذبه های زیبای گردشگری بگوییم تا دیگران هم بتوانند این زیبایی ها را همانند ما تجربه کنند .

تجربه ها (1)
 • تجربه پذیرفته شده

  keyvan
  keyvan
  آفلاین
  جمعه, ژانویه 16 2015, 11:58 AM - #Permalink

  کوير مرنجاب : پیشنهاد من برای تعطیلات آخر این هفته ، کوير مرنجاب یکی از جاذبه های زیبای ایران عزیزمان است که در شهرستان آران و بيدگل در اصفهان واقع شده است . این کویر هم مثل تمامی کویرهای دیگر لبریز از شن و ریگ است که همین خصوصیات کویر را متمایز از جاذبه های دیگر گردشگری می کند و به زیبایی آن می افزاید . اما این کویر ، یک کویر خشک نیست و پوشیده از درختچه های گز و بوته هاي قيچ است . در این کویر یک کاروانسرا و دریاچه و جزیره ای که بنام جزیره سرگردان معروف است را مشاهده خواهید کرد . این جزیره و در حقیقت یک تپه شنی است که درون دریاچه قرار دارد و اگر از دور به دریاچه نگاه کنید ، به نظر می رسد که این تپه در انتهای دریاچه در حال حرکت است و شاید به همین دلیل نام آنرا جزیره سرگردان گذاشتند.

  تجربه به درستی کمینه شد نمایش
تجربه شما

طراحی عکس نوشته رایگان ویژه مراسم شاد

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد