زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

خیلی از مامان باباهایی که تازه مامان، بابا شدن و برای یک سفر هوایی برنامه ریزی کردن از خودشون می پرسن که چطوری باید با این فسقلی پرواز کنند و چه کارایی لازمه انجام بدن؟ خوب بردن شیرخوار به سفر، خیلی سخته و نمیشه منکرش شد. ولی کارایی هست که با انجام اونا سفر هم برای شما و هم مسافر کوچولوتون راحت تر میشه.

البته در کنار همه سختی هایی که داره شیرینی همسفر شدن یک فسقلی با شما می تونه تجربه جدید و پر خاطره ای باشه، البته به شرطی که بتونید از گریه و بی تابی کوچولوتن تا حد ممکن جلوگیری کنید.پس میخوام اینجا توصیه هایی رو بنویسم که می تونه کمک کننده باشه. 

 

تصاویر:
تجربه ها (3)
 • تجربه پذیرفته شده

  شنبه, ژانویه 10 2015, 06:35 AM - #Permalink

  جلوگیری از گرفتن گوش در پرواز:

  1-هنگام بلند شدن و نشستن هواپیما به کوچولوتون شیر بدید. این کار باعث میشه از کیپ شدن و درد گوش هاش جلوگیری بشه.

  گرفتگی گوش مشکلیه که به خاطر تغییر فشار در اثر تغییر ارتفاع میتونه برای آدم پیش بیاد. برای همین هم هست که تو بعضی از پروازها، قبل از پرواز مهمانداران به مسافرین آبنبات می دهند. البته هر چقدر هواپیما مدرن تر باشه، تغییرات فشار بیشتر تنظیم میشه و این مشکل کمتر پیش میاد. به هر حال برای جلوگیری از گوش درد و گریه شیرخوارتون بهتره حتما این توصیه رو به کار بگیرید.

  تجربه به درستی کمینه شد نمایش
 • تجربه پذیرفته شده

  شنبه, ژانویه 10 2015, 06:38 AM - #Permalink

  سرگرم کردن نوزاد:

  1-      کوچولوها تو سفر باید سرگرم بشن تا در طول پرواز کمتر بهونه جویی کنند و آروم باشن. پس فراموش نکنید براشون اسباب بازی، کتاب مناسب سن، غذای کودک، پستونک، آب و آبمیوه ببرید. اسباب بازی ها بهتره شامل اسباب بازی های مورد علاقه شون به علاوه اسباب بازی های جدید باشه.

  فراموش نکنید پروازی که برای بزرگسال ها میتونه خسته کننده باشه برای کوچولو ها خیلی سخت تره. پس از قبل به فکر سرگرم کردن کوچولوتون باشید. یه روشی که خیلی به درد من خورد ریختن کارتون و آهنگ های کودکانه روی گوشیم بود. معمولا بچه ها مدت زیادی با موزیک و تصویر سرگرم میشن. بعضی از ایرلاین ها که هواپیماهاشون مانیتور داره، از قبل فکر این چیزا رو کردن و برای بچه ها هم برنامه دارن.

  تصاویر:
  تجربه به درستی کمینه شد نمایش
 • تجربه پذیرفته شده

  شنبه, ژانویه 10 2015, 06:42 AM - #Permalink

  یک جای راحت برای کوچولو:

  1-      در صورتی که نوزادتون بلیط جدا داره، می تونید با استفاده از صندلی ماشین در هواپیما جای راحتی رو براش فراهم کنید. بیشتر صندلی های ماشین کودک در هواپیما هم قابل استفاده هستند. هر وقت هم کوچولوتون بی قراری کرد و خسته شد می تونید اون رو از صندلی بیرون بیارید و اگر اجازه داشتید کمی توی راهرو قدم بزنید.

  البته این برای کوچولوهایی خوبه که به قرار گرفتن در صندلی ماشین عادت دارند و احساس راحتی می کنند. در غیر این صورت نوزاد بیشتر بی قرار میشه و صندلی بیشتردست و پا گیره.

  تصاویر:
  تجربه به درستی کمینه شد نمایش
تجربه شما

طراحی عکس نوشته رایگان ویژه مراسم شاد

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد