زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

keyvan
keyvan
آفلاین

3 ساعت قبل از پروازهای خارجی و 2 ساعت قبل از پروازهای داخلی باید در فرودگاه باشیم ، چقدر این اصول را رعایت می کنیم ؟ تازه بعضی وقت ها پرواز تاخیر هم می خورد ، اما با همه اینها پیشنهاد می کنم حتما رعایت کنید و زمان های باقی مانده در فرودگاه ، خودمان را به بهترین شکل سرگرم کنیم . این خیلی بهتر از این است که برای اینکه نهایتا چند ساعتی در فرودگاه معطل نشویم ، دیر به فرودگاه بیایم و به پرواز نرسیم و کلی برنامه ریزی هایمان ، انرژی و پولمان هدر رود.

دراینجا قصد داریم توضیح دهیم زمان هایی که در فرودگاه به هر دلیل منتظر پرواز هستیم و به ناچار فقط می توانیم در فرودگاه بمانیم چکار کنیم و چطور وقتمان را به بهتری شکل ممکن سپری کنیم و خود را سرگرم کنیم .

تجربه ها (2)
 • تجربه پذیرفته شده

  keyvan
  keyvan
  آفلاین
  یکشنبه, ژانویه 11 2015, 05:28 PM - #Permalink

  خود را به یک مهمانی دعوت کنید : این شاید زیباترین و راحت ترین راه برای سرگرم شدن در فرودگاه برای زمانی که در انتظار پرواز خود هستید باشد اما طبیعتا کم خرج ترین راه نیست ، مخصوصا که قیمت خوردنی ها در فرودگاه خیلی بیشتر از بیرون فرودگاه است . اما با یک هزینه کم هم می توان در یکی از کافی شاپ های فرودگاه در کمال آرامش نشست و خودتان و حتی همسر و دوستانتان را به یک قهوه و یک کک ساده دعوت کرد.

  تجربه به درستی کمینه شد نمایش
 • تجربه پذیرفته شده

  keyvan
  keyvan
  آفلاین
  یکشنبه, ژانویه 11 2015, 05:37 PM - #Permalink

  فیلم و کلیپ ببینیم و یا در اینترنت بچرخیم : خوب طبیعتا همراه همه ماها در سفر ، تبلتی ، لب تابی و یا حداقل موبایلی است که بتوانیم چند ساعتی را سرگرم دیدن فیلم و اگر حوصله فیلم دیدن نداریم ، مشغول دیدن کلیپ های کوتاه جالب شویم . البته اینترنت هم می تواند در فرودگاه در سپری شدن وقت باقی مانده تا پرواز بسیار کمک رسان باشد .(در خیلی از فرودگاه ها محل های تعبیه شده که می توان از اینترنت به رایگان استفاده کرد ) فقط توجه داشته باشید بهتر است جهت امنیت خودتان اگر از اینترنت رایگان فرودگاه استفاده می کنید در وارد کردن پسوردهای خود در محیط های مختلف اینترنت دقت کنید .

  تجربه به درستی کمینه شد نمایش
تجربه شما

طراحی عکس نوشته رایگان ویژه مراسم شاد

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد