زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

keyvan
keyvan
آفلاین

کاهش هزینه های سفر به این مفهوم نیست که حتما باید از کیفیت سفر کاسته شود تا هزینه های سفر کم شود . مطمعنا با راهکارهای مفید که در این زمینه می توان انجام داد می شود بدون کاستن از کیفیت و خدمات سفر، هزینه های سفر را کاهش داد.

در این عنوان قصد داریم راهکارهایی را ارائه دهیم که با حفظ کیفیت و خدمات سفر ، هزینه های سفر را کاهش دهیم .

تجربه ها (4)
 • تجربه پذیرفته شده

  keyvan
  keyvan
  آفلاین
  دوشنبه, ژانویه 19 2015, 11:34 AM - #Permalink

  تورها و پروازهای لحظه آخری : شاید در خیلی از آژانس ها و خیلی از سایت های اینترنتی با تورهای لحظه آخری آشنا شده اید . داستان از این قرار است که بسیار آژانس ها تورها را به صورت چارتر می بندند و خوب اگر پرواز به صورت چارتر باشد ، پس باید تلاش کنند که ضرفیت این تور را پر کنند و اگر ضرفیت مشخص شده تا روزهای آخر پرواز پر نشود پس برای اینکه ضرر نکنند ، قیمت پکیج تور را به عنوان لحظه آخری پایین می آوردن و در حقیقت با تخفیف خوبی به شما ارائه می دهند .

  با عضویت در این سایت ها و آژانس ها می توانید از قیمت لحظه آخری تورها اطلاع پیدا کنید ، که اگر بتوانید برنامه سفر خود را با این تورها هماهنگ کنید مطمعنا از تخفیف خوبی برخوردار خواهید شد .

  اين تخفيفها درخصوص پروازها نيز بسيار اتفاق ميافتد. به عنوان مثال پروازهايي که در ساعات اوليه روز و يا نيمه شب هستند، معمولا در لحظه آخر با قيمتهای بسيار پايينتر، حتي گاه نيم بها نيز فروخته ميشوند .

  تجربه به درستی کمینه شد نمایش
 • تجربه پذیرفته شده

  keyvan
  keyvan
  آفلاین
  دوشنبه, ژانویه 19 2015, 11:41 AM - #Permalink

  در زمان پیک ، سفر نکنید : این اصطلاحی است که اکثر آژانس های مسافرتی بکار می برند که مثلا این سفر به ارمنستان در این فصل در زمان پیک سفر است که این عامل طبیعتا باعث افزایش قیمت ها خواهد شد .

  در زمان های پیک سفر می تواند به موارد زیر اشاره کرد :

  فصلی با آب و هوای معتدل در کشور مقصد

  زمان تعطیلات رسمی در کشور مبدا مانند : تعطیلات نوروز برای ایران ، فصل تعطیل مدرسه ها

  زمان کریسمس که به دلیل جشن و تخفیف مراکز خرید در کشور مقصد

  زمان تخفیف بازار و مراکز خرید در کشور مقصد (در زمان فستیوال های خرید یا نمایشگاه های مختلف )

  طبیعتا این ها امتیازات بسیار خوبی برای سفر کردن است ، اما اگز بتوانیم زمان سفرمان را در این موقعیت ها (مخصوصا در زمان تعطیلات رسمی ) قرار ندهیم ، می توانید تقریبا بدون کاستن از کیفیت سفر ، هزینه سفر خود را کاهش دهیم .

  تجربه به درستی کمینه شد نمایش
 • تجربه پذیرفته شده

  keyvan
  keyvan
  آفلاین
  دوشنبه, ژانویه 19 2015, 11:59 AM - #Permalink

  زیاد در سفر سخت گیر نباشیم : با کم کردن سخت گیری های خود که در بیشتر مواقع بی مورد است می توانیم هزینه سفر را کاهش دهیم . مثلا اگر به یک سفر سه روزه خارج از کشور می روید ، خوب حالا اگر چشم انداز اتاق هتلمان دریا نباشد اتفاق خاصی می افتد ؟ شما توی این سه روز اگر از صبح تا شب هم به بازدید از جاذبه های گردشگری آن شهر بپردازید باز هم وقت کم می آورید ، حالا شب دیر وقت که می رسید هتل ، حالا چشم انداز اتاق هتلمان تفاوتی دارد که چی باشد ؟ شما از خستگی مطمعنا بدون هیچ مکثی خواب خواهید رفت .

  یا برای رفت آمد می توانید بجای تاکسی از مترو یا اتوبوس استفاده کنید و ...

  تجربه به درستی کمینه شد نمایش
 • تجربه پذیرفته شده

  keyvan
  keyvan
  آفلاین
  دوشنبه, ژانویه 19 2015, 12:05 PM - #Permalink

  انتخاب آژانس مسافرتی خوب و هتل مناسب : انتخاب آژانس مسافرتی خوب و یک هتل مناسب می تواند مهمترین عامل در کاهش هزینه های سفر باشد که در بیشتر مواقع افت کیفیت سفر شما را هم به همراه نخواهد داشت .

  قبل از سفر وقت بگذارید و به چندین آژانس مسافرتی در شهر خود سر بزنید و قیمت ها و خدمات را مقایسه کنید ، مطمعن باشید قیمت ها و خدمات هر آژانس مسافرتی باهم فرق دارد .

  در اینترنت سرچ کنید و هتل مناسبی را پیدا کنید و بگردید ببینید کدام آژانس مسافرتی با هتل مورد نظر شما کار می کنند و تور خود را می توانید روی هتل دلخواه خود ببندید . با یکم وقت گذاشت و اهمیت دادن به این موارد ، حتما هزینه سفر شما کم خواهد شد ، بدون آنکه از کیفیت سفر شما کاسته شود.

  تجربه به درستی کمینه شد نمایش
تجربه شما

طراحی عکس نوشته رایگان ویژه مراسم شاد

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد