زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

برای دیدن عکس های جزیره لنکاوی در مالزی (اینجا) را کلیک کنید

اين جزیره یکی از مجموعه 9 جزيره ای است كه سواحل ديدني ،‌ كلاسهاي تكميلي غواصي جهاني و‌ فروشگاه هاي dutyfree با قيمت هاي بسيار ارزان را در بر مي گيرد . لنکاوی در خليج kedah واقع است با مجموعه اي از 99 جزيره . لنکاوی ، دارای افسانه تاريخي دختر جوان و زيبا به نام mohsuri  است . ين افسانه ، معروفترين افسانه دراین جزيره است . با كرايه كردن يك اتومبيل و راننده بومي اين سرزمين زيبا افسانه اي را ببينيد . شما می توانید در این جزيره ، دهكده هايي با خانه هاي چوبي ، درختان نخل و بچه هايي كه با دوچرخه هاي كهنه و قديمي شان به دوره گردي مي پردازند را بينيد.

جاهاي ديدني اين جزيره شامل ، مزارع سوخته برنج ،hotspring   ،talagatujah و ساحل  blacksand است . برای استفاده از هوای آزاد بهتر است به گردش در جنگلهاي بكر و دست نخورده لنکاوی بروید و براي غواصي به mangror يا در استراحتگاه های  5 ستاره به بازي گلف بپردازيد .

با قطار یه چیزی بین ده تا دوازده ساعت و با اتوبوس و قایق هم یه چیزی بین نه ساعت تا لنکاوی راه است . خوب شما هم با قطار و هم با اتوبوس می تونید برید لنکاوی . ما با اتوبوس رفتیم . می رید ترمینال می گید بلیط لنکاوی می خوام ، بلیط مستقیم برای لنکاوی نیست می رید kuala perlis از اونجا با اتوبوس دریایی که بهش می گن ferry می رید لنکاوی . هفت ساعت با اتوبوس راه ، یه چهل و پنج دقیقه ای هم با ferry می رسید لنکاوی . بلیط اتوبوس دریایی 18 رینگیت ( ferry) . بلیط اتوبوس هم بستگی داره از کجا سوار شید که فکر کنم بیشتر از پنچاه رینگیت نشه . وقتی می رسید لنکاوی یه سری آدما که کارشون رزرو هتل می یاد جلوی راه شما سبز می شن ، این ساده ترین راهش بگین چه هتلی می خواید همون جا براتون رزرو می کنه یه مقداری هم از پول هتل هم خودش می گیرند بعد با تاکسی می برنتون به هتل . پیشنهاد می کنم هتل نزدیک ساحل بگیرید ( هتلی که ساحل اختصاصی داشته باشه ) بعد که رسیدید هتل می تونید از امکانات تورهایی که داخل هتل می زارن استفاده کنید ( البته یکم هزینه هاش بالاست اما به نظر من ارزش داره)

هتل که ما توش بودیم اسمش langkasuka beach resort بود هتل سه ستاره خیلی خوبه بود با امکانات عالی و ساحل اختصاصی . امیدوارم اگه زمانی به این جزیره رفتید بهتون خوش بگذره .

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد