زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

(Augustine of Hippo)

 

پل پونته وچیو (Ponte Vecchio) از محبوب ترین پل های قدیمی ایتالیا است. بیشتر شهرت این پل به دلیل ساختار و معماری بسیار جالب آن است. به ندرت پیش می آید که روی پلی که محل گذر است، مغازه و فروشگاه های مختلف ساخته شود. و همه شهرت پل قدیمی فلورانس به دلیل داشتن مفازه ها و فروشگاه های مختلفی است که بالای آن ساخته شده اند.
پل پونته وچیو که به نام پل قدیمی نیز معروف است ، از جمله جاذبه های گردشگری شهر فلورانس است و سالانه گردشگران متعددی از سراسر دنیا از آن دیدن می کنند. در نزدیکی پونته وچیو ، دو پل دیگر نیز وجود دارند.
پل پونته وچیو 1
پل قدیمی فلورانس را می توان نماد واقعی معماری رومی به شمار آورد. دو پل دیگری که در اطراف و همسایگی پونته وچیو قرار دارند، پل آله گرازیه و پل سانتا ترینیتا هستند.
پل پونته وچیو 2
پل سنگی و قدیمی فلورانس از جمله بناهای قدیمی شهر فلورانس در کشور ایتالیاست و می توان آن را نماد معماری رومی و باستانی به شمار آورد. طراحی و معماری این پل زیباست و سالانه افراد بسیاری از آن بازدید می کنند.
پل پونته وچیو 3
از روی پل پونته وچیو می توانید بخش های مختلفی از شهر فلورانس را ببینید. بخش هایی از این شهر که به خوب از پل قدیمی دیده می شوند ، پیوند عمیقی با سنت و تاریخ مردم و و تاریخ شهر دارند. به همین دلیل ، پل قدیمی پونته وچیو یکی از مناطق  مهم گردشگری در شهر فلورانس به شمار می رود.
DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد