زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

(Augustine of Hippo)

 

برای دیدن عکس های  قلعه Mendoza در نزدیکی شهر مادرید (اینجا) را کلیک کنید.

در منطقه بنام Manzanares el Real قلعه وجود دارد بنام قلعه Mendoza ، که یکی از بهترین قلعه ها در 50 کیلومتری مادرید در دامنه رشته کوه Guadarrama واقع شده است. قلعه Mendoza یکی از استوارترین و محکم ترین قلعه ها در قرن 14 و 15 است . این قلعه  در طول سلطنت پادشاهان کاتولیک ساخته شده است . این قلعه علاوه بر این که یک قلعه نظامی بوده است ، به عنوان کاخ مسکونی برای خانواده مندوزا نیز در قرون وسطی استفاده می شده است .

اصل و نسب خانواندن مندوزا بر می گردد به قرن یازدهم . و ارتباط مندوزا و سرزمین مندوزا مربوط می شود به قرن چهارده هنگامی که پدرو مندوزا گونزالز (1340-1385) خدمتگذار وفادار انریکو دوم بود . خانواده مندوزا به اوج قدرت و نفوذ در زمان سلطنت پادشاهان کاتولیک رسیده بود .

قلعه تمام شده توسط برج هایی احاطه شده است که تمام دیوارهای قلعه دارای سوراخ های دیده بانی به شکل صلیب است و تنها درب ورود به قلعه درب سمت غرب این بنا است. این قلعه یک کاخ باشکوه برای استفاه کمتر از یک قرن بوده است . در سال 1565 که Duque چهارم درگذشت . درگیری هایی بین وارثین رخ داد و این قلعه به یک قلعه متروکه تبدیل شد که بعد ها مجددا بازسازی شد . و در حال حاضر این قلعه مکانی زیبایی برای گردشگران تبدیل شده است .

از مادرید حدود 50 دقیقه با اتوبوس و هزینه ای نزدیک به 3 یورو می توانید خودتان را به قلعه مندوزا برسانید .

زمان بازدید :

October-May: From 10:00 am to 17:00 pm.

June-September: From 10:00 am to 18:00 pm

دوشنبه ها تعطیل است

هزینه ورودی : 2 یورو

 

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد