زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

از مراکزی با باشگاه های رقص هیجان انگیز ، اتاق های پازل زنده تا مراکز خرید تفرجگاه های ساحلی و موزه ها ، لیست ما شامل 10 مرکز خرید برتر برای همه می باشد. هرچند صحنه خیابان های تجاری پنانگ ، پوشش های رسانه ای فراوانی را دریافت می کنند ، ما طرفدار خرده فروشی ها هستیم، زیرا در اغلب موارد معاملات مقرون به صرفه تری در آن ها وجود دارد. ثابت شده است که خرده فروشی های پنانگ مانند کوالالامپور هستند، اغلب این مراکز خرید مارک های تجاری طراحی دارند که تخفیف های جدی ای را ارائه می دهد مخصوصا اگر شما در طول فصل فروش به آنجا مراجعه کنید. پس برای پیدا کردن اطلاعات در مورد فرصت های خرید بزرگ در طول تعطیلات پنانگ ، بیشتر تحقیق کنید.

10 میدان تایمز پنانگ (Penang Times Square)

میدان تایمز پنانگ

مرکز خرید میدان تایمز یا مرکز خرید تایمز اسکوئر طرح توسعه ترکیبی مرکز خرید، برج مسکونی و بلوک اداری می باشد که دارای موقعیت مرکزی در امتداد خیابان داتو کِرامات (Jalan Dato Keramat) ، حدود یک کیلومتر دورتر از کُمتار (KOMTAR) است. در سراسر سه طبقه آن بوتیک های لباس، خدمات آرایشی و بهداشتی ، فروشگاه فن آوری ، موزه و سالن های زیبایی به علاوه چند رستوران وجود دارد. اکثر مردم می دانند این مرکز خرید برای باشگاه های رقص محبوب جزیره و کافه ها برای زوج ها مناسب است.

Open: 10:00 – 22:00  Address: Jalan Dato Keramat, 10150 Georgetown, Pulau Pinang  Tel: +604 226 4100

 پنانگ پلازا (Penang Plaza) 

پنانگ پلازا

پنانگ پلازا یکی از مراکز خرید قدیمی پنانگ است و مرکز خریدی حومه محله که ساکنان محلی برای فروشگاه های بزرگ زنجیره ای آن مانند فروشگاه های بسیار بزرگ و داروخانه ها به اینجا می آیند. واقع در امتداد خیابان بورماه (Jalan Burmah) ، ما طرفدار کتاب فروشی ارزان قیمت طبقه دوم هستیم که در آن شما می توانید عناوینی مانند هارپر لی " کشتن مرغ مقلد" و الکساندر دوما " کنت مونت کریستو" را پیدا کنید. 

Open: 10:00 – 22:00  Address: 126, Jalan Burma, Pulau Pinang  Tel: +604 226 8080

 جزیره پلازا (Island Plaza)

جزیره پلازا

جزیره پلازا با به رخ کشیدن خود نزدیک ترین مرکز خرید به باتو فرینگی (Batu Ferringhi) می باشد. فروشگاه ها، سوپر مارکت های بسیاری در این مرکز واقع شده است و همچنین این مرکز خرید دارای ترکیبی از بوتیک های محلی و برخی از مارک های بین المللی مانند سی کِی جینز ، کوئیک سیلور ، ام ان جی و نایک می باشد. این مرکز خرید مکانی عالی برای فعالیت های غیر از خرده فروشی مانند سالن سینما ، شاخه ای از سالن تربیت بدنی و تناسب اندام است.

Open: 10:00 – 22:00  Address: 118, Jalan Tanjung Tokong Tel: +604 890 8228

 مرکز خرید پرانگین (Prangin Mall) 

مرکز خرید پرانگین

در حالتی مشابه به مرکز خرید کُمتار ، پرانگین ، مرکزی است که خریداران در آن به دنبال خرید ارزان که به نظر مد روز و کالاهای الکترونیکی مقرون به صرفه ای می باشند هستند. پنج طبقه مرکز خرده فروشی ، بخش زنجیره ای پارکسُن بزرگ (Parkson Grand) است ، به علاوه شما می توانید مارک های محلی مانند بوسنی ، بادی گلاو ، جوردانو ، هنگ تِن و Voir را پیدا کنید.

Open: 10:00 – 22:00  Address: Jalan Dr Lim Chwee Leong, Pulau Pinang  Tel: 604 262 2233

 کُمتار (Komtar)

کُمتار

کُمتار یک نماد در پنانگ است ، و اغلب به عنوان نقطه ای برجسته و قابل شناسایی برای مسافرانی که به دنبال جورج تاون (Georgetown) هستند در نظر گرفته می شود. این مرکز خرید دارای مجموعه ای بوتیک های محلی می باشد، که مقرون به صرفه ترین راه حل برای طرفداران مد است و فروشگاه های الکترونیکی زیادی دارد که در آن طرفداران لوازم دیجیتال می توانند گوشی ها ، کامپیوترها و تبلت های خودشان را خریداری کنند . 65 طبقه در محل اتصال خیابان پنانگ و خیابان مجله (Jalan Magazine) بالا رفته است و همچنین برای سکوی مشاهده ای که در طبقه 58 قرار دارد و چشم انداز زیبایی از جزیره را ارائه می دهد قابل توجه می باشد.

Open: 10:00 – 22:00  Address: Menara Komtar, Jalan Magazine, 10300 Georgetown  
Tel: +604 263 6195

 استرِیتس کوآی (Straits Quay) 

استرِیتس کوآی

با  گسترش بیش از دو طبقه ، استریتس کوآی مرکز خریدی به سبک زندگی در امتداد خیابان تانجونگ (Jalan Seri Tanjung) پینانگ و رو به روی تفرجگاه ساحلی می باشد که به بازدید کنندگان دسترسی به چندین بوتیک بزرگ محلی را ارائه می دهد. مارک های تجاری معروفی در این مرکز وجود دارد اما بیشتر به  خاطر کافه ها و رستوران ها از جمله رستوران و کافه هیلی مک ایرلندی ، قهوه استار باکس ، پاپا ریچ و بولو ریف فیش اند چیپس محبوب می باشد. این مکان دارای مرکز هنرهای نمایشی پنانگ ، بازی های فکری می باشد و همچنین گردشگران می توانند آبگرم تخصصی (spa specialist) ، اودیسه تایلندی (Thai Odyssey) ، پارک ترامپلاین و مرکز تناسب اندام خصوصی را پیدا کنند.

Open: 10:30 – 22:30  Address: 3F-G-1 Straits Quay, Jalan Seri Tanjung Pinang, Tanjung Tokong  Tel: +604 891 8000

 مرکز خرید کوئینزبِی (Queensbay Mall)

مرکز خرید کوئینزبِی

کوئینزبِی ، بزرگترین مرکز خرید پنانگ و نزدیک به فرودگاه بِیان لِپاس (Bayan Lepas) است و با 2.5 میلیون فوت مربع به همراه  10 فروشگاه شامل جوسکو ، بُردرز و هاروی نورمن می باشد. شما می توانید در این مرکز خرید 5 طبقه مارک های تجاری معروف شامل ام ان جی منگو ، لیز کلیربُرن ، نیچی ، کیوکسیلوِر ، گپ، تیمبرلند و اِل را پیدا کنید. بازی های فکری، منطقه سرگرمی و اوقات فراغت در طبقه ی سوم با هشت صفحه نمایش و مرکز کارائوکه در این مرکز خرید وجود دارد.

Open: 10:00 – 22:00  Address: 100, Persiaran Bayan Indah, Queens Bay, 14300 Bayan Lepas  Tel: +604 619 8989

 گورنی پلازا (Gurney Plaza)

گورنی پلازا

اسکله گورنی پلازا یکی از محبوب ترین مراکز خرید جزیره است و دارای بیش از 380 فروشگاه شامل پارکسُن بزرگ (Parkson Grand)، سینماهایی با 12 صفحه نمایش طلایی و سوپرمارکت های مجهز می باشد. با گسترش در 858000 متر مربع مارک های تجاری معروفی مانند کُچ ، فسیلی ، ورساچه ، و دورتی پرکینزرا در 9 طبقه پیدا خواهید کرد. واقع در امتداد پِرشیران گورنی (Persiaran Gurney) شما 60 رستوران را در مرکز خرید پیدا می کنید.

Open: 10:00 – 22:00 Address: 170-06-01, Persiaran Gurney, 10250 Georgetown Tel: +604 228 1111

 مرکز خرید خیابان اول (1st Avenue Mall)

مرکز خرید خیابان اول

درست در سرتاسر جاده میدان تایمز (Times Square) پنانگ ، بازار کمتار و پرانگین در خیابان مجله ، مرکز خرید خیابان اول دارای انواع مارک های تجاری شناخته شده مانند اچ اند ام ، سیکرت ویکتوریا ، کُچ و اسکچرز می باشد. با این حال این مرکز نه تنها به خاطر فروشگاه های آن بلکه به این دلیل که سرگرمی هایی را هم ارائه می دهد عالی می باشد. این مرکز خرید دارای سینمایی با هشت صفحه نمایش، زمین بازی بولینگ، کافی نت، مرکز کارائوکو، کافه ها، و حتی یک اتاق پازل ماجرا جویی تعاملی به نام اتاق رهایی (Escape Room) می باشد.
Open: 10:00 – 22:00  Address: Jalan Magazine, Georgetown, 10300 Georgetown  Tel: +604 261 1121

 گورنی پاراگُن (Gurney Paragon)

گورنی پاراگُن

گورنی پاراگُن مرکز خرید 9 طبقه مشرف به دریا می باشد که دارای ترکیبی دست چین شده از روند مد است. از گورنی پاراگُن می توان با 5 دقیقه پیاده روی تا گورنی پلازا رسید . مرکز خرید گورنی پاراگُن مجموعه ای از 40 فروشگاه مد بسیار بالا که در طبقات اول و دوم متمرکز شده است، در حالی که 30 رستوران برتر این مرکز خرید را می توان عمدتا با نماهای نقاشی شده  زیبا دید. چیزی که باعث منحصر به فرد شدن مرکز خرید گورنی پاراگُن شده است ، طراحی فوق العاده زیبای نمای ساختمان ، فروشگاه ها ، رستوران های این مرکز خرید است . 

Open: 10:00 – 22:00   Address: 163 C & D, Persiaran Gurney, Georgetown  Tel: +604 228 8266

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد