زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

keyvan
keyvan
آفلاین

خیلی از شهرها هستند که محبوبیت خاصی دارند یا دارای آب و هوای خوبی هستند و یا دارای جاذبه های گردشگری متفاوتی نسبت به شهرهای دیگر هستند ، این شهرهای محبوب برای سفر می تواند داخل ایران و یا خارج از ایران باشند و خیلی از ماها حداقل دوست داریم برای یکبار هم که شده به این شهرها سفر کنیم .

در اینجا قصد داریم به بررسی مقصدهای مناسبی برای سفر گردشگران ایرانی بپردازیم و بیان کنیم آیا این شهرها از دید ما ارزش سفر کردن را دارند و تلاش می کنیم که تمام راهنمایی لازم را جهت سفر به این شهر به صورت مختصر و مفید را داشته باشیم و نقش یک مشاور گردشگری که تجربه سفر به این شهرها را داشته است را بازی کنیم .

تجربه ها (1)
 • تجربه پذیرفته شده

  keyvan
  keyvan
  آفلاین
  شنبه, جون 20 2015, 10:39 AM - #Permalink

  سنگاپور : سنگاپور که در به یکی از تمیز ترین شهرهای جهان شهرت پیدا کرده است و دولت این کشور جریمه های سنگینی برای رعایت نکردن نظافت در شهر از شهروندان خود دریافت می کند ، سال هاست که تبدیل به یکی از مقصدهای گردشگری محبوب برای ایرانیان شده است .

  سنگاپور نقطه کوچکی است که به انتهای کشور مالزی متصل شده است . دارای جاذبه های گردشگری بسیاری است . اما هزینه ها این کشور برای سفر بسیار زیاد است و خیابان های این کشور هم با توجه به تجربه سفر خودم به سنگاپور بسیار تمیز نیست و در چند روز مانده به آغاز سال نو میلادی ، پل هوایی پر از ته سیگاری ، سطل زباله های سرریز از آشغال را در شهر مشاهده کردم . و از دید من سفر به سنگاپور حداقل برای اولین سفر خارج از ایران مناسب نیست و می شود جایگزین مناسب تری را انتخاب کرد .

  تجربه به درستی کمینه شد نمایش
تجربه شما

طراحی عکس نوشته رایگان ویژه مراسم شاد

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد