زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

keyvan
keyvan
آفلاین

جزیره کیش یکی از جزیره های خلیج فارس و از توابع بخش کیش، شهرستان بندر لنگه در استان هرمزگان در جنوب ایران است.

مسافت بین کیش تا تهران از راه هوایی ۱۰۵۲ کیلومتر، تا بوشهر از راه دریایی ۶۷۵ کیلومتر، تا بندر عباس ۲۵۰ کیلومتر، تا بندر لنگه ۹۰ کیلومتر و تا جزیره هندرابی ۲۸ کیلومتر است.همچنین نزدیکترین بندر ایران به جزیرهٔ کیش، بندر چارک میباشد که با این جزیره ۱۸ کیلومتر فاصله دارد.سواحل مرجانی جزیره کیش بسیار معروف است و آب های خلیج فارس به دلیل وجود مرجان ها بسیار شفاف و تمیز است

در اینجا قصد داریم توضیح دهیم که چطوری می توانیم از سواحل جزیره کیش و دریای خلیج همیشگی فارس بیشتر لذت ببریم . می توانیم زمان ها و مکان های مناسب کنار ساحل دریا را توضیح دهیم ، درباره تفریحات ساحلی بنویسیم و ...

تجربه ها (2)
 • تجربه پذیرفته شده

  keyvan
  keyvan
  آفلاین
  شنبه, ژانویه 10 2015, 01:13 PM - #Permalink

  دوچرخه سواری و رستوران های ساحلی : شب های جزیره در کنار اسکله و ساحل زیبای خلیج فارس حال و هوای دیگری دارد که در کمتر جایی از ایران می توانید آنرا تجربه کنید.

  اسکله تفریحی جزیره کیش پشت بازار ونوس واقع شده است و به مراكز تفريحي ديگر مثل بولينگ مريم، سينما 4 بعدي و كلوپ تفريحات دريايي نزدیک است . اسکله تفریحی مکان مناسبی برای ماهیگیری است و انتخاب یک هتل خوب در نزدیکی ساحل و اسکله می تواند شما را سریعتر و راحت تر به ساحل و دریا برساند.

  شما می توانید بعد از غروب خورشید به کنار ساحل بیاید و در مسير 51 كيلومتري اختصاصی که دور تا دور جزیره مخصوص دوچرخه و اسکوترهای موتوری طراحی شده است ، دوچرخه یا اسکوتر کرایه کنید و سوار شوید و بعد از یک سواری خوب در دور جزیره به یکی از رستوران های کنار ساحل بروید و یک شام دلچسب و خوشمزه را میل کنید و همانطور که شام می خورید از نسیم دریا و هوای مطبوع جزیره کیش لذت ببرید و بعد از شام در اسکله زیبای جزیره قدم بزنید و در بعد همینطور قدم زنان به ساحل زیبای جزیره بروید و از این آبی نیلگون خلیج فارس و از المانهای زیبایی که در ساحل زیبای جزیره طراحی شده است لذت ببرید و عکس یادگاری بگیرید.

  تجربه به درستی کمینه شد نمایش
 • تجربه پذیرفته شده

  keyvan
  keyvan
  آفلاین
  یکشنبه, ژانویه 11 2015, 05:54 PM - #Permalink

  باربکیو ساحلی : ساحل جزیره زیبای کیش ، ساحلی زیبا و تمیز است که در کنار ساحل آلاچیق های زیبایی طراحی شده که در نزدیکی این آلاچیق ها باربکیوهای بزرگی برای رفاه حال شما مسافران عزیز تعبیه شده است . شب هنگام بعد از اینکه از بازدید از جاذبه های گردشکری جزیره کیش برگشتید ، وسایل یک شام کبابی که از قبل تدارک دیده اید : شامل سیخ و کباب و جوجه ، زغال و ... را از هتل برداشته و به همراه دوستان یا خانواده به کنار ساحل بروید و از این باربکیوها برای درست کردن یک شام خوشمزه استفاده کنید و در کنار همان ساحل زیبا شام را میل کنید . پلیس ساحلی جزیره نیز بصورت شبانه روزی برای امنیت حال شما عزیزان در اطراف ساحل مشغول خدمت رسانی هستند تا شما در کنار خانواده و دوستان خود از این طبیعت زیبا و آب و هوا خوب لذت بیشتری ببرید.

  تجربه به درستی کمینه شد نمایش
تجربه شما

طراحی عکس نوشته رایگان ویژه مراسم شاد

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد