زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

keyvan
keyvan
آفلاین

جزیره کیش یکی از جزایر زیبای خلیج همیشگی فارس است . مساحت جزیره زیبای کیش 91 کيلومتر مربع، پيرامون ساحلی 43 کيلومتر است . این جزیره تقریبا بیضی شکل است .

کیش در فاصله 18 کيلومتری بندر گرزه (بندر آفتاب) قراردارد . جاذبه گردشگری و تفریحات جزیره کیش بسیار است ولی یک سری تفریحات در جزیره کیش شبانه است و یا در شب بیشتر می شود از این تفریحات لذت برد .

در اینجا قصد به تفریحات شبانه کیش بپردازیم و بیان کنیم که چکار کنیم که بعد از غروب آفتاب در این جزیره بیشتر لذت ببریم .

تجربه ها (4)
 • تجربه پذیرفته شده

  keyvan
  keyvan
  آفلاین
  چهارشنبه, ژانویه 21 2015, 11:28 PM - #Permalink
  -1

  گشت دور جزیره : گشت شهری دور جزیره از ساعت 3 بعدازظهر شروع می شود و موقع غروب خورشید به یک مکان زیبا ختم می شود که توضیح می دهم .

  قیمت این گشت تقریبا تا دو سال پیش 7000 تومان بود که فکر نکنم الان خیلی گرون شده باشد (البته خیلی از آژانس هایی که تور کیش را ارائه می دهند این گشت را به صورت رایگان بهتون می دهند ) .

  ماشین تقریبا ساعت 3 بعدازظهر می یاد دنبالتون که قبلش با تماس تلفنی توی خود جزیره باهاشون هماهنگ می کنید که بیان هتل دنبالتون . یک گشت توی جزیره می زنید و شهر زیرزمینی کاریز ، درخت سبز و شهر باستانی حریره را هم می بنید و هنگام غروب خورشید به کشتی یونانی می رسید که به جرات می تواند گفت این یکی زیباترین مناظری است که هنگام غروب می توان در جزیره کیش دید و بعد هم در انتهای گشت شهری به مرکز خرید پدیده می روید . این برنامه از ظهر شروع می شود اما قسمت هیجان انگیزش در شب و در کنار کشتی یونانی اتفاق می افتد.

  تجربه به درستی کمینه شد نمایش
 • تجربه پذیرفته شده

  keyvan
  keyvan
  آفلاین
  چهارشنبه, ژانویه 21 2015, 11:39 PM - #Permalink
  -1

  برنامه های شاد شبانه : برنامه های شاد جزیره کیش معمولا بعد از ساعت 9 شب شروع می شود . جزیره کیش به دلیل اینکه منطقه آزاد است برنامه های شاد متفاوت تری نسبت به شهرهای دیگر ایران دارد .

  انواع و اقسام جنگ های شبانه که شامل موسیقی زنده ، برنامه های تقلید صدا ، مسابقه های شاد و برنامه های مفرح دیگر است .

  رستوران هایی مختلفی در جزیره مانند دیدنیها و میرمهنا هم برای صرف شام با موسیقی زنده شاد از شما پذیرایی می کنند که پیشنهاد می دهم که رستوران دیدنیها را از دست ندهید .

  برنامه پایانی پارک دلفین ها هم بعد از نمایش دلفین ها و سیرک برنامه پرشین شو است که بعد از غروب خورشید در سالنی زیبا اجرا خواهد شد.

  تجربه به درستی کمینه شد نمایش
 • تجربه پذیرفته شده

  keyvan
  keyvan
  آفلاین
  چهارشنبه, ژانویه 21 2015, 11:44 PM - #Permalink
  -1

  قدم زدن کنار ساحل و اسکله : یکی از زیباترین کارهای لذت بخشی که می شود در این جزیره زیبا انجام داد قدم زدن کنار ساحل و اسکله تفریحی است . آب هوای جزیره کیش مخصوصا در فصل زمستان بسیار خنک و دلچسب است .

  المانهای زیبای ساحل کیش که این ساحل زیبا را تزیین کرده است ، آرامش دریا و صدای موسیقی زنده بعضی از رستوران های ساحلی همه باعث می شود که شما از قدم زندن خود در کنار ساحل زیبای خلیج همیشگی فارس بیشتر لذت ببرید .

  تجربه به درستی کمینه شد نمایش
 • تجربه پذیرفته شده

  keyvan
  keyvan
  آفلاین
  چهارشنبه, ژانویه 21 2015, 11:49 PM - #Permalink

  بولینگ مریم و شام روی کشتی : چندتا کشتی هستند که شب ها برنامه های شادی را برای مسافران جزیره کیش فراهم می آورند و با شام به همراه موسیقی زنده بر روی دریای خلیج فارس از شما پذیرایی می کنند . معمولا ساعت حرکت این کشتی ها از ساعت 7 شب به بعد است و معمولا هم از اسکله تفریحی جزیره حرکت می کنند . بولینگ مریم یک کلوب ورزشی خوب است که در نزدیکی اسکله تفریحی جزیره کیش واقع شده است که قبل سوار شدن به کشتی می توانید به آنجا بروید و یکم کالری بسوزانید و آماده یک گشت زیبا بر روی آبهای نیلگون خلیج فارس شوید.

  تجربه به درستی کمینه شد نمایش
تجربه شما

طراحی عکس نوشته رایگان ویژه مراسم شاد

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد