زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

keyvan
keyvan
آفلاین

یکی از جاذبه های دیدنی و بسیار قشنگ در کوالالامپور ارتفاعات گنتینگ هست. گنتینگ مجموعه تفریحی است که در ارتفاعات شمال تا شمال شرقی کوالالامپور قرار گرفته که به لاس وگاس مالزی مشهور شده. تو این ارتفاعات خط تله کابین هست که میتونه شما رو تابالای کوه ببره و اونجا یه سری هتل / فروشگاه/ شهربازی/ رستوران وغیره وجود داره که شما میتونید ساعاتی از روزتون رو اونجا سپری کنید.

در اینجا قصد داریم بهترین روش ها و راه ها را برای رسیدن به این مجموعه تفریحی توضیح دهیم .

برای دیدن جاذبه و عکسهای بلندیهای گنتینگ (Genting Highlands) پیشنهاد میکنم به این لینک سر بزنیید

تجربه ها (2)
 • تجربه پذیرفته شده

  keyvan
  keyvan
  آفلاین
  چهارشنبه, ژانویه 07 2015, 06:30 PM - #Permalink

  با تور لیدر ایرانی : این روش برعکس تصویر خیلی از عزیزان گران ترین راه نیست و در برخی مواقع حتی می تواند ارزان ترین راه هم باشد و مطمعنا راحت ترین راه رفتن به گنتینگ است . 

  کافی است از شب قبل با لیدر فارسی زبان تور خود هماهنگ کنید و هزینه تور خود را پرداخت کنید ، صبح فردا با ماشین یا اتوبوس در هتل ، شما را سوار می کنند .

  مزیت های دیگر این روش علاوه بر راحتی این تور ، می توانید  از جاذبه های گردشگری دیگری از جمله مزرعه توت فرنگی ها ، باغ لوندر (lavender garden) و معبد بهشت و جهنم یا معبد غارهای چین سو  که در بین راه هستند ، دیدن کنید که اکثرا لیدرهای ایرانی در پکیج رفتن به گنتیک این جاذبه ها را می گنجانند و اگر شما می خواهید تک تک این ها را خودتان بروید شاید هزینه بیشتری را باید بپردازید . 

  تجربه به درستی کمینه شد نمایش
 • تجربه پذیرفته شده

  keyvan
  keyvan
  آفلاین
  چهارشنبه, ژانویه 07 2015, 06:57 PM - #Permalink

  با اتوبوس : شما با اتوبوس هم می توانید به ارتفاعات گنتینگ بروید که یکی از ایستگاهای اتوبوس گنتینگ ، KL SENTRAL  است .

  در هر کجا مالزی به راحتی می توانید خود را با مترو به KL SENTRAL  برسانید و در همان ایستگاه مترو  ، بلیط خود را به گنتینگ بگیرید .

  مزیت رفتن با اتوبوس به گنتینگ این است که شما می توانید نوع پکیج خود را برای گنتینگ انتخاب کنید ( یعنی تمایل دارید از چه امکانات گنتینگ شامل : شهر بازی ، تله کابین و ... استفاده کنید )  و دیگر اینکه می توانید در ساعات مختلف با این اتوبوس ها به ارتقاعات گنتینگ بروید . 

  تجربه به درستی کمینه شد نمایش
تجربه شما

طراحی عکس نوشته رایگان ویژه مراسم شاد

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد