زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

keyvan
keyvan
آفلاین

رزرو هتل در ایام نوروز بین ما ایرانی ها با روزهای دیگر سال بسیار متفاوت است و اگر در دو ماه قبل از نوروز به سفر رفتید ، برنامه سفری که برای آن زمان در نظر گرفته بودید مطمعنا برای ایام نوروز مناسب نیست . شلوغی بیش از حد مسافر در ایام نوروز، متفاوت بودن قیمت هتل ها و بسیار از مسائل دیگر باعث می شود که برنامه ویژه ای برای سفر خود و مخصوصا برای رزرو هتل در این ایام داشته باشیم .

در اینجا قصد داریم به بررسی راهکارهای مناسبی برای رزرو هتل در ایام نوروز بپردازیم و طبیعتا تجربه های ارزشمند شما عزیزان در این زمینه هم بسیار کارامد و تاثیر گذار خواهد بود.

تصاویر:
تجربه ها (5)
 • تجربه پذیرفته شده

  keyvan
  keyvan
  آفلاین
  چهارشنبه, مارس 11 2015, 04:44 PM - #Permalink

  با هتل تماس بگیرید : بسیاری از سایت های اینترنتی هستند که در زمینه رزرو هتل فعالیت می کنند و در بسیاری از مواقع خیلی از این سایت ها ، تخفیف های خوبی برای رزرو اتاق در هتل ها در اختیار مسافران قرار می دهند . اما پیشنهاد می کنم ، بعد از جستجوی کافی در اینترنت و پیدا کردن هتل مناسب حتما با تلفن با هتل مربوطه تماس بگیرید . ایام نوروز به دلیل تجمع مسافر حتما قبل از رزرو اینکار ضروری و لازم است ، در ضمن خیلی از هتل ها هم هتل های خوبی هستند که رزرو اینترنتی ندارند و باید یا حضوری در محل هتل ، اتاق بگیرید که اینکار اصلا در ایام نوروز مناسب نیست و یا تماس تلفنی با هتل مربوطه داشته باشید .

  تصاویر:
  تجربه به درستی کمینه شد نمایش
 • تجربه پذیرفته شده

  keyvan
  keyvan
  آفلاین
  چهارشنبه, مارس 11 2015, 04:51 PM - #Permalink

  هتل خود را از آژانس های مسافرتی بگیرید : خیلی از ماها بر این باوریم که سفر کردن بدون مراجعه به آژانس های مسافرتی بسیار باصرفه و منطقی تر است. در اینجا قصد ندارم که تبلیغ آژانس های مسافرتی را کنم و بگویم که حتما از آژانس تور بگیرید و سفر کنید ، بلکه پیشنهاد می دهم که قبل از سفر و هر گونه اقدامی اطلاعات سفر خود را تکمیل کنید و تمام راه ها را برای رزرو هتل امتحان کنید .

  قیمت اقامت هر شب در یک هتل می تواند 200 هزار تومان باشد و یک تور 4 روزه برای همان مقصد با پرواز و هتل می تواند کمتر از 750 هزار تومان باشد . دلیل این اختلاف قیمت بدلیل چارتر بودن پروازها است که طبیعتا قیمت هتل ها را هم پایین می آورد . و با این تفاسیر که اگر در ایام نوروز برای سفر خود دیر اقدام کنید شاید تنها گزینه برای رزرو هتل خود، آژانس های مسافرتی باشد .

  تجربه به درستی کمینه شد نمایش
 • تجربه پذیرفته شده

  keyvan
  keyvan
  آفلاین
  چهارشنبه, مارس 11 2015, 04:55 PM - #Permalink

  از سایت های لحظه آخری رزرو کنید : اگر طبق عادت و یا به هر دلیل دیگر قصد دارید رزرو هتل خود را از اینترنت انجام دهید ، حتما به سایت هایی که با عنوان های لحظه آخری فعالیت می کنند هم سری بزنید ، سایت های که اگر چمدان به دست آماده سفر باشید برای روزهای آخر تورهای خود قبل از بسته شدن پیشنهادهای ویژه و قیمت های مناسب تری را به شما می دهند که باز در ایام نوروز می توانید گزینه های خوبی را از این سایت ها پیدا کنید .

  تجربه به درستی کمینه شد نمایش
 • تجربه پذیرفته شده

  morteza
  morteza
  آفلاین
  شنبه, جون 06 2015, 07:57 AM - #Permalink

  جناب کیوان

  با سلام

  لطفا در خصوص تورهای ایرانگردی هم توضیحات بیشتری دهید. من تاکنون از این تور ها استفاده نکرده ام. خواهشمندست در خصوص تورهای که توسط این سایت برگزار میگردد و با هزینه مربوطه مطلع نمایید.


  تجربه به درستی کمینه شد نمایش
 • تجربه پذیرفته شده

  Super User
  Super User
  آفلاین
  سه شنبه, جون 09 2015, 09:56 AM - #Permalink

  مرتضی عزیز درود .

  متاسفانه سوالی که مطرح کرده اید مربوط به این بخش نمی شود و شما می توانید از قسمت تماس با ما سایت سوالات ، انتقادات و ... خود را مطرح کنید و در اسرع وقت جواب بگیرید . لطفا ابتدا بخش آموزش سایت در قسمت راست ، بالای سایت را با دقت مطالعه کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد این بخش کسب کنید .

  اما به دلیل اینکه این سوال و سوال های مشابه این چنینی بارها و بارها توسط کاربران دیگر هم پرسید شده است در اینجا جواب می دهم .

  مرتضی عزیز و دیگر دوستان ، این سایت در حال حاضر هیچ توری را برگزار نمی کند و فقط در زمینه اطلاع رسانی و مشاوره گردشگری فعالیت می کند . انشالله در آینده نزدیک برگزارکننده تورهای مختلف ایرانگردی و جهانگردی هم خواهیم بود

  با سپاس فراوان

  شاد و پیروز باشید .

  تجربه به درستی کمینه شد نمایش
تجربه شما

طراحی عکس نوشته رایگان ویژه مراسم شاد

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد