زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

keyvan
keyvan
آفلاین

چه هتلی را انتخاب کنم ؟ هتل انتخابی من در کجای شهر باشد ؟ لوکس باشد یا معمولی ؟ و ده ها سوال دیگر . اینها دغدغه اکثر مسافرانی است که قصد سفر را دارند ، مخصوصا برای سفرهای نا آشنا مثل سفرهای خارج از کشور یا شهرهایی که بار اول است به آن شهر سفر می کنند .

در اینجا قصد داریم با تجربیات سفری خود این دغدغه ها را کمتر کنیم و در انتخاب هتل مناسب در سفر همدیگر را یاری کنیم .

تجربه ها (2)
 • تجربه پذیرفته شده

  keyvan
  keyvan
  آفلاین
  یکشنبه, فوریه 01 2015, 10:29 AM - #Permalink

  موقعیت مکانی هتل : این مسئله خیلی مهمی است که بدانیم هتل ما در کجای شهری که قصد سفر به آنرا داریم قرار دارد . و انتخاب هتل در کجای شهر بستگی به این دارد که ما قصد چه نوع سفری را داریم ، سفر ما تفریحی است یا تجاری ؟ طبیعتا اگر سفرمان تفریحی بود سعی می کنیم هتلی را انتخاب کنیم که به جاذبه های گردشگری شهر نزدیک باشد که نیاز نباشد هزینه های بالایی برای رفت و آمد به هر جاذبه گردشگری پرداخت کنیم و اگر هم هدفمان خرید و تجارت بود پس سعی می کنیم هتلمان را در نزدیکی مراکز خرید خوب و معتبر شهر انتخاب کنیم . البته خیلی از گردشگران هم قصد تفریح دارند هم خرید که طبیعتا انتخاب هتل در مرکز شهر که به همه جا دسترسی خوبی داشته باشیم انتخاب مناسبی است .

  تجربه به درستی کمینه شد نمایش
 • تجربه پذیرفته شده

  keyvan
  keyvan
  آفلاین
  یکشنبه, فوریه 01 2015, 10:32 AM - #Permalink

  ستاره های هتل : خیلی از ماها برای انتخاب هتل به دنبال ستاره های هتل می گردیم . این کاملا واضح است که هتلی دارای ستاره های بیشتری باشد دارای امکانات بیشتر نسبت به هتل های کم ستاره است ، اما آیا انتخاب هتل صرفا به دلیل داشتن ستاره های بیشتر ، انتخاب مناسبی است ؟ طبیعتا لازم است اما کافی نیست .

  ستاره های هر هتل بر اساس یک سری اصول به هتل ها داده می شود مثلا هتلی که رستوران سنتی و استخر و سونا و جکوزی دارد یک ستاره می گیرد و ... . باید قبل از گشتن به دنبال ستاره های هتل به دنبال این باشیم که چه چیزی در یک هتل برای ما مهم است و چه نوع امکاناتی در یکی هتل برای ما اولویت بیشتری دارد . انتخاب خود را بر اساس اولویت خواسته های خود از یک هتل قرار دهیم و سپس به دنبال ستاره های هتل باشیم . شاید نیاز ما از یک هتل خوب در یک هتل دو ستاره هم یافت شود و این یعنی صرفه جویی در هزینه سفر با توجه به اینکه ما به هتل دلخواهمان رسیده ایم .

  تجربه به درستی کمینه شد نمایش
تجربه شما

طراحی عکس نوشته رایگان ویژه مراسم شاد

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد