زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

keyvan
keyvan
آفلاین

همه چیز را قبل از سفر در ذهنمان مرور می کنیم ...... وقتی رسیدم به فرودگاه ، ترانسفر هتل می یاد دنبالمون می ریم هتل یا اگر می ریم ترمینال ، تاکسی می گیریم می ریم خانه فامیل . چندتا جاذبه گردشگری را قرار تو این زمان سفر در شهر مقصد ببینیم ؟ شاید به چندتا مهمانی هم دعوت باشیم .

اصلا چندمین بار است به این شهر سفر می کنیم ، اولین یا چند بار دیگر آمده ایم ؟ دیگه این شهر هم تکراری شده . چقدر بریم این جاذبه های تکراری را ببینیم . خیابان های این شهر هم مثل خیابان های شهر خودمونه ، چه فرقی داره . شاید شما یکی از کسایی باشید که این جملات و فکرها براتون آشنا باشه .

با این که می تونه همین تکرارها مجددا خاطر انگیز باشد اما در این عنوان قصد داریم روش ها و کارهایی را پیشنهاد بدیم که سفرمان را هیجان انگیزتر شود .

تجربه ها (4)
 • تجربه پذیرفته شده

  keyvan
  keyvan
  آفلاین
  یکشنبه, ژانویه 18 2015, 10:06 AM - #Permalink

  از دقیقه و لحظات اول سفرمان لذت ببریم : نمی خوام بگم از لحظات و دقایق دیگر سفرمان لذت نبریم ، نه منظور این است که شروع خوبی داشته باشیم . همیشه تجربه نشون داده شروع خوب و لذت بخش می تونه ادامه راه را خیلی مهیج و جالب و زیباتر کند.

  لحظه ای که از یک موزه می خواهید بازدید کنید ، در نگاه اول که ساختمان بزرگ و با عظمت موزه را می بینید با تعجب و لذت بگویید " واووو" و شروع کنید از نمای بیرونی ساختمان عکس بگیرید . حالا این یک شروع خوب است که برای اینکه وقتی وارد موزه می شوید . وسایل داخل موزه برای شما هیجان انگیزتر و جالب تر تر باشد .

  برخورد اول با فامیل هم می تواند با لبخند و علاقه بیشتر از همیشه باشد . این هم یک شروع خوب است برای ادامه این مهمانی زیبا در سفر کوتاه شما .

  تجربه به درستی کمینه شد نمایش
 • تجربه پذیرفته شده

  keyvan
  keyvan
  آفلاین
  یکشنبه, ژانویه 18 2015, 10:11 AM - #Permalink

  از چیزهای غیر ضروری در سفر دوری کنید : پیشنهاد می کنم تا جای ممکن از ایمیل ، اینترنت و هر چیزی که می تواند شما را یاد خانه و محیط کار و شهر خودتان بیندازد در زمان کوتاه سفر خود دوری کنید . سعی کنید در زمان سفر خود این چیزها را فراموش کنید و فقط از سفر خود لذت ببرید . چند روز دیگر می رسید خانه و سیستم همیشگی زندگیتان در جریان خواهد افتاد ، حال وقت آن است که در سفر لحظاتی متفاوت تر ، زیباتر و هیجان انگیزتر را تجربه کنید و لذت ببرید .

  تجربه به درستی کمینه شد نمایش
 • تجربه پذیرفته شده

  keyvan
  keyvan
  آفلاین
  یکشنبه, ژانویه 18 2015, 10:15 AM - #Permalink

  از گردشگر بودن استقبال کنید : خودتان را در سفر یک گردشگر یا همان یک توریست بدانید . به نظر من مسافر بودن یک بار تکراری دارد و همین می تواند خسته کننده باشد . پس سعی کنید در هر سفری که می روید و مخصوصا اگر گردشی و تفریحی است خود را یک گردشگر و توریست بدانید و برای شروع کار هم پیشنهاد می کنم یک گشتی در شهر بزنید ( اگر با تور به سفر می روید ، پیشنهاد می کنم در گشت های شهری که اکثر تورها در روز ابتدایی برنامه های تور دارند حتما شرکت کنید تا هم با آن شهر بیشتر آشنا شوید و هم حس توریست بودن بیشتر برای شما تداعی شود و از سفر خود بیشتر لذت ببرید .

  تجربه به درستی کمینه شد نمایش
 • تجربه پذیرفته شده

  keyvan
  keyvan
  آفلاین
  یکشنبه, ژانویه 18 2015, 10:21 AM - #Permalink

  کاتالوگ های راهنما و نقشه های رایگان را جمع آوری کنید : در سفرتان از در و دیوار کاتالوگ راهنما و نقشه بردارید ، مخصوصا اگر در یک سفر خارجی هستید ، این کاتالوگ ها از سالن فرودگاه گرفته تا اکثر فروشگاه ها و مکان های عمومی به صورت رایگان در دسترس شماست . خیلی از این کاتالوگ ها حاوی نقشه آن شهر هستند و خیلی هاشون هم اطلاعات خوبی را درباره جاذبه های گردشگری آن شهر به شما می دهند . در حقیقت این دفترچه های راهنما برای شما توریست و گردشگر محترم است و برای همین هم در همه جا در دسترس شماست . پس نترسید و با اشتیاق یکی بردارید تا کمک کند که سفری لذت بخش تر داشته باشید .

  تجربه به درستی کمینه شد نمایش
تجربه شما

طراحی عکس نوشته رایگان ویژه مراسم شاد

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد