زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

کامرون هایلند  یا ارتفاعات کامرون ، منطقه کوهستانی است با ارتفاع در حدود ۱۵۲۴ متر بالاتر از سطح دریا بزرگترین تفریحگاه کوهستانی کشور است.

جاذبه های دیدنی کامرون هایلند :

#مزراع چای: این مزارع زیبا در ارتفاعات کامرون و دارای مناظر فوق العاده زیبایی بود. راه دسترسی به آن یک جاده اختصاصی کارخانه و باریک بود که از بین مزارع چای می گذشت.در بلندترین این ارتفاعات کارخانه چای قرار داشت که ضمن بازدید از آن به یک فروشگاه راهنمایی شدیم که پر از انواع چای با رنگ بندی و طعم مختلف بود.  استقرار در یک سالن شیشه ای برای صرف چای در آن ارتفاع و دید به مزارع اطراف بهمراه خنکی هوا و زیبایی بی نظیر ان ، از برنامه تور بود.

#مزرعه پروانه ها : مجموعه ای متنوع از انواع پروانه ها و دیگر حشرات که انسان با دیدن آنها به قدرت خداوند متعال بیشتر پی می برد.بزرگی بعضی از حشرات و یا گاهی بزرگی آنها واقعا انسان را به حیرت می اندازد.

#مزرعه توت فرنگی : دراین مزرعه با یک تکنیک مدرن و کاملا بهداشتی اقدام به تولید توت فرنگی می کنند.  بوته های توت فرنگی در داخل پلاستیک هایی که پر از کود و خاک است قرار داده شده و این پلاستیک ها بر روی پایه هایی جدا از سطح زمین قرار دارد. ابیاری این بوته ها تنها از طریق لوله هایی پلاستیکی نازکی است که به داخل هر پلاستیک راهنمایی شده و از طریق روش قطره ای ابیاری می شوند. خرید از فروشگاه این مزرعه و ارائه بستنی توت فرنگی در آن از نکات قابل توجه بود.

#باغ رز : مجموعه ای بزرگ و متنوع از انواع گل ها با رنگ بندی و تنوع بی نظیر.حضور انواع جهانگردان و عکاسان با انواع دوربین های متنوع برای ثبت تصاویر بی نظیرتر.

# مزرعه زنبور : مزرعه ای پر از انواع کندوی زنبور عسل به همراه مجسمه هایی از زنبور ها در حالات مختلف.و در نهایت فروشگاه عسل طبیعی.

#معبد بودا : معبدی بزرگ در بلندی یک تپه. سقف های شیبدار چهار طرفه وقوس دار، با لبه های نوک تیز و قرمز رنگ،وجود مجسمه های طلایی از بودا در داخل آن.اصولا درمعابد بودایی ابتدا دارای یک در و دروازه و بعد حیاط و سپس بنای معبد قرار دارد.بنای معبد معمولا چند پله بالاتر از سطح زمین است. استفاده از رنگ قرمز در در ها و سقفها و قرار دادن مجسمه های طلایی بزرگ و کوچک در گوشه و کنار معبد،استفاده از چوبهایی از عود در ابتدای ورود و تمیز بودن این معابد از خصوصیات اینگونه معابد است.

#بازار سبزیجات : بازاری که انواع میوه های متنوع با قیمتی مناسب در یک بسته بندی به مشتری ها ارائه می شود.

طراحی عکس نوشته رایگان ویژه مراسم شاد

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد