زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

ارتفاعات گنتینگ ، مکان تفریحی مهیجی است که مالزی دوستان و گردشگران مالزی کاملا با آن آشنا هستند . اما در نزدیکی گنتینگ ، جاذبه های گردشگری بسیاری است که در این تور نیم روزه به آن می پردازیم . صبح بعد از خوردن صبحانه ، از هتل به همراه لیدر حرکت کردیم به سمت گنتینگ ، تله کابین در دست تعمیر بود و توفیق اجباری شد که از مسیر جاده ای ادامه راه را به سمت گنتینگ حرکت کنیم ، اما خرابی تله کابین باعث شد که در بین راه سری به مزرعه توت فرنگی بزنیم .  

مزرعه توت فرنگی گنتینگ (Genting Highlands Strawberry Leisure Farm) جاذبه گردشگری معروفی است در گوهتانگ جایا (Gohtong Jaya) که در مقابل آپارتمان های Mawar و Bunga Raya واقع شده است . 

مزرعه توت فرنگی 1

ورودی مزرعه توت فرنگی رایگان است ، بعد از ورود به شما یک سبد و قیچی داده می شود که با دستان خودتان می توانید توت فرنگی بچینید و بعد وزن و خریداری می کنید .

مزرعه توت فرنگی 2

(تصاویر بیشتر از مزرعه توت فرنگی از اینجا مشاهده کنید .)

در کنار مزرعه توت فرنگی ، باغ لوندر (Lavender Garden) قرار دارد که با هزینه کم (3 تا 6 رنگیت ) می توانید از این باغ زیبا دیدن کنید و محصولات مختلف این گیاه زیبا و دارویی را هم می توانید از فروشگاه واقع در باغ خریداری کنید . 

باغ لوندر

(تصاویر بیشتر از باغ لوندر گنتینگ را از اینجا مشاهده کنید.)

بعد از بازدید از این مزرعه توت فرنگی و باغ لوندر به سمت گنتینگ حرکت کردیم . شهربازی روباز گنتیگ چند سالی است که در حال ارتقا است و تعطیل است و به گفته لیدر تور در سال 2016 با امکانات بیشتر مجددا راه اندازی می شود . 

ماکت شهربازی گنتینگ

ماکت هتل و شهربازی روباز گنتینگ

 

ارتفاعات گنتینگ 1

(تصاویر بیشتر از شهربازی سرپوشیده و روباز گنتینگ را از اینجا مشاهده کنید.)

خوب طبیعتا ما هم در قسمت شهربازی سرپوشیده گنتینگ سرگرم بودیم و بعد از خوردن نهار به بازدید مجموعه معبد غارهای چین سو (Chin Swee Caves Temple) رفتیم .

غارهای چین سو 1

غارهای چین سو 2

(تصاویر بیشتر از مجموعه معبد غارهای چین سو را از اینجا مشاهده کنید.)

و بعد از بازدید از مجموعه معبد غارهای چین سو ، تور نیم روزه ما به پایان رسید و به سمت هتل حرکت کردیم . 

طراحی عکس نوشته رایگان ویژه مراسم شاد

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد