زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

براي ديدن عکس های فرودگاه تمپلهوف (Tempelhof) در برلین ، المان (اينجا) را کليک کنيد

خط هوایی و حمل و نقل برلین در سال 1948 و 1949 از فرودگاه تمپلهوف (Tempelhof) استفاده می کرده است . ساختمان پایانه های این فرودگاه ، هنوز جذاب است . عمارت ها و ساختمان های نزدیک آن ، که شایسته آن است که دروازه اروپا باشند ، بزرگترین مجموعه املاک ساختمانی جهانند . معمار  معروف انگلیسی ، سرنورمن فوستر (Sir Norman Foster) این فرودگاه را مادر همه فرودگاه ها توصیف کرده است . 

مهندسان معماری در آلمان قصد دارند بلندترین و بزرگترین کوه مصنوعی جهان را در شهر برلین آلمان بنا کنند این کوه مصنوعی که نام Berg برای آن انتخاب شده است، می تواند به جاذبه های توریستی این کشور بیافزاید.

بزرگترین کوه مصنوعی جهان در جایی بنا خواهد شد که در حال حاضر فرودگاه Tempelhof در آن قرار گرفته است، بنای این کوه چشم اندازی طبیعی را برای برلینی ها و توریستها به وجود خواهد آورد و در ماه های سپتامبر تا مارچ از آن به عنوان پیست اسکی استفاده خواهد شد.

بر اساس گزارش پاپ ساینس، جیکوب تیگز مهندس معمار و طراح این بنای عظیم نام این کوه هزار متری را Berg گذاشته است و طرح وی مورد حمایت بسیاری از ساکنان برلین قرار گرفته است.

همچنین تبدیل شدن این کوه به پیست اسکی می تواند سالانه تعداد زیادی توریست را از سرتاسر جهان به سمت آلمان و شهر برلین جذب کند.

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد