زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

انجمن پزشکي کوهستان ايران در نظر دارد در نيمه دوم بهمن ماه سال جاري دوره آموزشي "اصول سرپرستي در برنامه‌هاي کوهنوردي" را در تهران برگزار کند.

به گزارش ميراث‌آريا(chtn) با توجه به اينکه بسياري از حوادث کوهنوردي ناشي از عدم سرپرستي دقيق و آشنا نبودن سرپرستان به وظايف خود است انجمن پزشکي کوهستان ايران بر آن است تا با برگزاري دوره آموزشي فوق از يکي از علل اصلي بروز حوادث که همان عدم آشنايي سرپرستان برنامه‌هاي کوهنوردي و مسؤولان گروه‌ها و هيأت‌هاي کوهنوردي به وظايف سرپرستي است بکاهد.

مباحث و طرح‌هاي آموزشي اين دوره بر اساس دوره‌هاي بين‌المللي آموزشي اصول سرپرستي، مراحل سرپرستي، وظايف سرپرست، مهارت‌هاي پايه، شيوه‌هاي سرپرستي، راهبري در بحران و سازماندهي صعود را شامل مي‌شود.

از کوهنوردي تا راهبري، ويژگي‌هاي صعود بلند، سامانه سرپرستي در هيماليا، سرپرستي و ارتباطات، چک ليست سرپرستي، برنامه‌ريزي غذايي، سازماندهي کيت کمک‌هاي اوليه، تهيه گزارش برنامه، برنامه‌ريزي صعود، کنترل تجهيزات و بارها و تقسيم‌بار، مسيريابي و هدايت گروه، تمرين مراحل سرپرستي و بي‌سيم و ارتباطات از ديگر مباحث اين دوره آموزشي هستند.

اين دوره در نيمه دوم بهمن ماه برگزار مي‌شود و علاقمندان به کسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند با انجمن پزشکي کوهستان ايران به شماره ۲۲۶۳۳۸۱۹ - ۰۲۱ تماس حاصل کرده و يا به وب سايت اين انجمن به نشاني http://iranmountainmedicine.blogfa.com مراجعه کنند.

طراحی عکس نوشته رایگان ویژه مراسم شاد

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد