زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

براي ديدن عکس های وست‌مینستر (کاخ و کلیسا) در لندن (اينجا) را کليک کنيد.

Westminsterناحیه ای است در نواحی مرکزی لندن ، واقع در شهر  وست مینیستر  انگلستان. این مکان در شمال رودخانه تامز در جنوب غربی شهر لندن و در 800 متری جنوب غربی Charing Cross واقع شده است. وست مینیستر    دارای  نواحی تاریخی و با اعتباری  مانند کاخ بوکینگهام  و Westminster Abbey. است و بازدید گنندگان زیادی را جذب می کند.   از لحاظ تاریخی بخشی از Middlesex  می باشد . نام وست مینیستر توصیفی است قدیمی برای  اطراف ناحیه Westminster Abbey.  این نام در واقع  برگرفته شده از کلیسایی است که در زمان گذشته مکانی برای نشست های دولت انگلستان به مدت تقریبا هزار سال  بوده ، می باشد .

بر اساس روایت‌ها بنیان کلیسای وست‌مینستر در سال ۶۱۶ میلادی گذاشته شد. دو برج غربی این کلیسا در ۱۷۲۲ و ۱۷۴۵ توسط نیکلاس هاکسمور ساخته شدند. بازسازی و مرمت این مکان تحت نظر سر جورج گیلبرت اسکات در قرن نوزدهم انجام گرفت. تا قرن نوزدهم این کلیسا سومین مرکز علمی بریتانیا بعد از آکسفورد و کمبریج بود.

وست مینیستر   مکان کاخ  وست مینیستر  است  که  جزو میراث جهانی یونسکو می باشد که پارلمان بریتانیا در آن قسمت واقع شده است .

هسته تاریخی وست مینستر جزیره Thorney سابق است  که در آن صومعه ابی  ساخته شده است . ابی (Abbey)  امروزه تبدیل به محل برگزاری تاجگذاری سنتی  پادشاهان و ملکه انگلستان شده است .

 

 

طراحی عکس نوشته رایگان ویژه مراسم شاد

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد