زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

keyvan
keyvan
آفلاین

سفری که از همون لحظه اول بابا غربزنه به جون بچه ها و بچه ها هم هی نق بزنن ، خدایش این سفر شد ؟ اینطوری فقط داریم اسم سفر و سفر رفتن و بد نام می کنیم . دلمون خوشه دو روز مرخصی گرفتیم بریم یکم استراحت کنیم و انرژی بگیریم ، خوب اینکه تو خونه بشینیم که خیلی بهتره ، حداقل آرامش را داریم ، شاد بودن و مفرح بودن پیشکشمون .

سفری کردن فقط از خونه بیرون زدن و از این شهر به شهر دیگر و از این کشور به کشور دیگر نیست . سفر کردن یعنی بریم جایی که آرامش داشته باشه و لذت ببریم و در درجه بعدی بتونیم سفری بریم که شاد باشیم . البته این خیلی هم سخت نیست فقط راه و روش هایی داره که باید بلد باشیم ، بدونیم کجا بریم و حتی با کی بریم که علاوه بر آرامش ، شادی را هم به خودمون و همسفریامون هدیه بدیم .

در این عنوان قصد داریم بگیم که کجا بریم ، با کی بریم و چطوری بریم و چکار کنیم که در سفر شاد و شاد باشیم .

تجربه ها (2)
 • تجربه پذیرفته شده

  keyvan
  keyvan
  آفلاین
  شنبه, ژانویه 24 2015, 10:45 AM - #Permalink

  پارک دلفین ها – جزیره کیش : پارک دلفین های کیش یکی از اون جاذبه هایی است که بدون شک شادی را به شما هدیه می دهد . پیشنهاد می دم به خاطر استقبال زیاد مردم از این جاذبه گردشگری ، در فصل های که گردشگر زیاد به کیش سفر می کند از پارک دلفین ها بازدید نکنید ( حداقل توی تعطیلات نوروز نرید که خیلی شلوغ است) .

  پارک دلفین ها شامل چند قسمت : باغ پرندگان ، آکواریوم آب های شور ، نمایش دلفین ها ، سیرک و پرشین شو . توی باغ پرندگان سعی کنید خودتون را خیلی خسته نکنید و مخصوصا چون معمولا توی ظهر از این پارک زیبا دیدن می کنید ، آفتاب سوزان جزیره می تونه اذیت کننده باشه . پس یه دور کوچولو توی باغ پرندگان بزنید یه جا را برای استراحت انتخاب کنید و یک شربت خنک بگیرید و با دوستان و خانواده بگید و بخندید تا نوبت برنامه بعدی برسد .

  نمایش دلفین ها که مطمعن باشید یکی از زیباترین و کامل ترین نمایش دلفین ها در سرتاسر جهان است می تونه شادی و هیجان را بهتون هدیه کنه . شوخی با شیرهای دریایی بامزه و باهوش و نمایش زیبای دلفین ها حتما شما را شاد خواهد کرد .

  سیرک هم که در بین برنامه های پارک دلفین ها گنجانده شده ، با دلقک های هنرمندش و هنرمندان دیگر این مجموعه شما را شاد خواهد کرد . و در انتهای برنامه هم که پرشین شو با موسیقی و مسابقه و نمایش و کلی برنامه های شاد دیگر ، یک روز شاد و فراموش نشدنی را برای شما به ارمغان خواهد آورد .

  تجربه به درستی کمینه شد نمایش
 • تجربه پذیرفته شده

  keyvan
  keyvan
  آفلاین
  شنبه, ژانویه 24 2015, 10:50 AM - #Permalink

  زمستان برفی : زمستان هم با تمام سرمای خودش زیبایی هایی داره که فراموش نشدنی است و برف و برف بازی و آدم برفی درست کردن می تونه یکی از اون زیبایی هاش باشه.

  پس حتما یک روز برفی قشنگ را توی خونه پای بخاری نشینید . با دوستان و فامیل قرار بزارید برید به مکان های اطراف شهرتون که می شه اسکی کرد و شاد بود یا توی همون شهرتون با دوستانتون قرار بزارید برید یه پارک زیبا و بعد هم توی این هوای سرد و برفی یه شام خوشمزه بخورید و شاد باشید و می تونید با خانواده برید توی حیاط یا روی پشت بام آدم برفی درست کنید و کلی بخندید و عکس بگیرید و لذت ببرید . البته با احتیاط کامل .

  *** شاد باشید ***

  تجربه به درستی کمینه شد نمایش
تجربه شما

طراحی عکس نوشته رایگان ویژه مراسم شاد

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد