زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

keyvan
keyvan
آفلاین

سفر کردن هم آداب و اصولی دارد که رعایت کردن آنها الزامی است .

سعی کنیم قبل از سفر در انتخاب خود دقت کنیم ، سفر خود را به بهترین شکل برنامه ریزی کنیم تا باعث نشود در طول سفر به دلایلی که اکثرا خودمان مقصر آن هستیم آداب و اصول سفر را زیر پا بگذاریم . بیایم طوری رفتار کنیم که انگار قوانین سفر را رعایت می کنیم و از این قوانین سرپیچی نکنیم .

در این عنوان قصد داریم بگوییم که چطوری می توانیم آداب و اصول و در حقیقت قوانین سفر را رعایت کنیم که تجربه و خاطره زیبایی را از سفرمان برای همیشه ثبت کنیم .

تصاویر:
تجربه ها (2)
 • تجربه پذیرفته شده

  keyvan
  keyvan
  آفلاین
  یکشنبه, فوریه 22 2015, 11:18 PM - #Permalink

  به پروازمان نرسیدیم : اگر به پروازمان نرسیدیم و به قول گفتنی از پرواز جا ماندیم چه کنیم ؟

  ابتدا خونسردی خود را حفظ می کنیم و اولین پرواز بعدی را به مقصد مورد نظر خود رزرو می کنیم . البته اگر قبل از اینکه چنین اتفاقی بیافتد اقدامات لازم را انجام دهیم ، هیچ وقت از پرواز جا نمی مانیم .

  همیشه برای پروازهای داخلی 2 ساعت و پرای پروازهای خارجی 3 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه باشید و با خود نگویید که نیازی نیست که اینهمه قبل تر به فرودگاه بروم . البته اگر قبل از پرواز مطمعن هستید که خدایی نکرده به هر دلیلی به پرواز خود نمی رسید ، حتما هرچه سریعتر به خطوط هوایی مربوطه اطلاع دهید تا زودتر بتوانند اولین پرواز بعدی را برای شما رزرو کنند .

  تجربه به درستی کمینه شد نمایش
 • تجربه پذیرفته شده

  keyvan
  keyvan
  آفلاین
  یکشنبه, فوریه 22 2015, 11:22 PM - #Permalink

  هتلی شلوغ و پر سر و صدا : اگر نیازمند هتلی آرام هستیم ، قبل از انتخاب هتل باید کاملا دقت کنیم . بعد از اینکه وارد هتل و اتاق خود شدیم و باز متوجه سر و صداهای اضافی که برای ما دلچسب نبود شدیم . ابتدا باید با کمی بررسی متوجه شویم سر و صدا از کجاست ( مثلا از راهرو هتل یا اتاق کناری) بعد مسئولین هتل را در جریان قرار دهیم . به هیچ عنوان مستقیما با افراد برخورد نکنید و وارد عمل نشوید ، مسئولین هتل خیلی سریع تر و مطمعن تر می توانند به شما کمک کنند .

  اگر سر و صدا به دلیل تعمیرات قسمتی از هتل یا ساخت و ساز ساختمان کناری هتل بود ، از مسئولین هتل تقاضا کنید که تو گوشی هایی را در اختیار شما قرار دهند که جلوی این سر و صداهای اضافی را بگیرد ( اکثر هتل ها چنین امکاناتی را در اختیارتان قرار می دهند )

  تصاویر:
  تجربه به درستی کمینه شد نمایش
تجربه شما

طراحی عکس نوشته رایگان ویژه مراسم شاد

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد