زندگی کتابی است ، که بدون سفر یک صفحه آن بیشتر خوانده نمی شود.

                                                                                                                      

 

براي ديدن عکس های کاخ باکینگهام در لندن (اينجا) را کليک کنيد.

کاخ باکینگهام ( Buckingham Palace) اقامتگاه اصلی خانواده سلطنتی بریتانیا است که در شهر Westminster در لندن ، انگلستان واقع شده است .  این کاخ همچنین یکی از بزرگ‌ترین کاخ‌های سلطتنی فعال دنیاست. کاخ باکینگهام در سال ۱۷۰۳ برای جان شفیلد، دوک باکینگهام ساخته شد. در سال ۱۷۶۲ جورج سوم، پادشاه وقت بریتانیا و ایرلند این کاخ را برای محل اقامت خود برگزید و از آن پس این کاخ به محل برگزاری مراسم رسمی و تشریفاتی دربار بریتانیا تبدیل شد. همچنین کاخ هولی‌روود، دیگر اقامتگاه خاندان سلطنتی بریتانیا است که در اسکاتلند واقع شده است.

کاخ باکینگهام از قرن ۱۱ به بعد محل زندگی ملکه های مختلف انگلستان بوده و امروزه نیز یکی از کاخهای مسکونی ملکه الیزابت محسوب میشود.کل خانواده ملکه ساکن اینجا هستند اما خود او در ساختمان شمالی کاخ زندگی میکند.اگر پرچم افراشته بالای کاخ همان پرچم ملی انگلستان باشد مفهومش این است که ملکه در حال حاظر در قصر حضور ندارد اما وقتی ملکه در قصر هست پرچم سلطنتی را بر بالای کاخ به اهتزاز در میاورند.

مقابل در اصلی میدان وسیعی قرار دارد که در وسط آن مجسمه ای طلایی از ملکه ویکتوریا دیده میشود.توریستهای زیادی در اطراف کاخ حضور دارند و مترصد دیدن افراد سرشناس و رجال هستند. از نظر امنیتی هیچ مشکلی وجود ندارد و شما به راحتی میتوانید تا کنار میله های کاخ رفته و عکسبرداری کنید

امکان بازدید از کاخ سال هاست که بر اساس برنامه ریزی انجام شده و به طور منظم و مشخص دقیقا به مدت 8 هفته طی ماه های گرم تابستان فراهم می شود

قیمت بلیط برای بازدید از این کاخ برای کودکان زیر 5 سال رایگان است و برای کودکان زیر 17 سال تقریبا 8 پوند و برای بزرگسالان 15 پوند است .

طراحی عکس نوشته رایگان ویژه مراسم شاد

DESIGN BY SOORI
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای مدیران این سایت محفوظ می باشد